Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Ar lietuviai girtauja?


Vilniaus stoties rajone girta prokurorė šlapinosi viešoje vietoje ir keikė policininkus 
Ingrida Steniulienė, 15min.lt, 2017 09 19 
Neblaivi stoties rajone triukšmavusi ir policijai pasipriešinusi Vilniaus apylinkės prokurorė Ilona Žukaitė šlapinosi viešoje vietoje, žmonių akivaizdoje, ir necenzūriniais žodžiais keikė policininkus, bandė jiems įspirti. Tai skelbiama policijos surašytam protokole.
„S...kos“, šl...dros, gaidžiai, p...darai“, – protokole užfiksuoti I.Žukaitės keiksmai išsakyti policininkams. Policininkę prokurorė išvadino šliumparka – laisvo elgesio mergina. I.Žukaitė teisme sakė negalinti patikėti, kad galėjo pasakyti tuos žodžius. Todėl teismas į kitą posėdį spalio 4 dieną kvies policininkus, kuriuos išplūdo prokurorė.
Vilniaus miesto apylinkės teismas antradienį pradėjo nagrinėti I.Žukaitės administracinio nusižengimo bylą. Pareigūnė kaltinama pasipriešinusi policijai, pažeidusi viešąją tvarką ir įžeidusi policininkų garbę bei orumą.
Rugpjūčio 21 dieną sulaikytai I.Žukaitei nustatytas sunkus girtumas – 3,45 promilės alkoholio. Tokį girtumą medikai prilygina pavojingu sveikatai. Prokurorę iš pradžių sulaikė stoties apsaugininkai ir paskui perdavė policijai. Komisariate duris spardžiusią prokurorę policininkai buvo surakinę antrankiais. Pasak protokolo, prokurorė iš pradžių teigė vartojusi heroiną, ji įtarimą sukėlė dėl pakitusių akių vyzdžių. Teismo posėdyje paskelbtuose protokoluose apie narkotikų vartojimą nerašoma.
„Juokus krečiate“, – po posėdžio žurnalistams sakė I.Žukaitė, paklausta, dėl heroino paminėjimo įvykio metu.
Prokurorė teisme neginčija, kad gėrė alkoholį, tikina turėjusi didelių išgyvenimų dėl insultą patyrusio tėčio. Ji darbe paėmė tris dienas atostogų ir visą naktį vartojo alkoholį. Prokurorė norėjo, kad jos byla būtų nagrinėjama uždarame posėdyje, tačiau teismas nusprendė, kad tam nėra pagrindo.
„Teismas nemato pagrindo, protokolas nesusijęs su asmeninio gyvenimo aplinkybėmis“, – sakė teisėja Nijolė Žimkienė.
Teismo posėdyje buvo peržiūrėti komisariate užfiksuoti vaizdo įrašai.
„Mano prisigėrimo priežastis buvo žmogiška, bet kas atsidūręs tokioje situacijoje supras“, – teisme sakė I.Žukaitė. Ji tikino vartojusi alkoholį iš nevilties, kai medikai pasakė, kad tėvas neturi vilčių išgyventi. Prieš tai mirė kiti šeimos nariai, I.Žukaitė suprato greitai liksianti viena.
Kaip skelbta, apie 11 val. 19 min. į Vilniaus miesto antrąjį policijos komisariatą pristatyta ir į laikino sulaikymo patalpą uždaryta neblaivi Vilniaus apylinkės prokuratūros 1-ojo skyriaus prokurorė 49 metų I.Žukaitė. Moteris komisariate šūkavo, spardė duris, keikė policininkus ir trukdė jiems dirbti,o į pastabas nereagavo.
Visą naktį alkoholį vartojusi prokurorė iš Utenos į Vilniaus atvažiavo autobusu, nes, kaip aiškino, viena negalėjo ištverti namuose.
Dėl įvykio generalinis prokuroras Evaldas Pašilis pradėjo tarnybinį patikrinimą. Tačiau I.Žukaitė toliau dirba prokuratūroje, ji nėra nušalinta nuo tarnybos.
„Aš manau, kad aš nieko tokio nepadariau, kad būčiau nušalinta. Visi mano veiksmai sąlygoti skaudžių asmeninių aplinkybių. Nelinkėčiau niekam“, – žurnalistams sakė I.Žukaitė.
Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė BNS paklausta, kodėl prokurorė nebuvo laikinai nušalinta, paaiškino, kad I.Žukaitė tuo metu atostogavo, buvo priimtas sprendimas nenušalinti.
Žiniasklaida yra skelbusi, kad prokurorė anksčiau turėjo nemalonumų su policija dėl savo elgesio: 2011 ir 2012 metais ji du kartus iš kazino buvo atvežta į policijos komisariatą dėl netinkamo elgesio.
I.Žukaitė palaiko valstybinį kaltinimą Juozo Aliukonio byloje, jis kaltinamas sukčiavimu. Ikiteisminį tyrimą atlikę pareigūnai įtaria, kad buvęs bankininkas iš krepšininko Renaldo Seibučio apgaule išviliojo 236 tūkst. eurų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas