Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žurnalistų ir leidėjų teismai


„Lietuvos ryto“ televizijai – bauda už paniekintus neįgaliuosius 
Diena media, 2017 02 01 
Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) skyrė baudą „Lietuvos ryto“ televizijai už pažeidimus laidoje „Patriotai“.
Trečiadienį 578 eurų baudą skyrusi komisija nustatė, kad laidoje informacija apie psichikos negalią turinčius žmones buvo pateikta niekinamai, žeminančiai ir įžeidžiamai.
„Tokia informacija yra laikoma žalinga nepilnamečių fizinei ir psichinei sveikatai, fiziniam, psichiniam, dvasiniam ir doroviniam vystymuisi, ir todėl pagal minėtą įstatymą yra draudžiama skelbti viešai“, – teigia LRTK.
„Lietuvos ryto“ televizijos direktorius Linas Ryškus sakė apie sprendimą žinantis ir svarstantis su teisininkais jį skųsti.
„Dabar visuomenė yra sujautrėjusi šiomis temomis, tokiomis aplinkybėmis galėjo būti priimtas galbūt ir neadekvatus sprendimas. Bet kuriuo atveju mes esame labai jautrūs bet kokioms patyčioms, žiūrovai tai gali matyti iš rašinių, kas dabar vyksta, kaip mes reaguojame. Jei mes iš tiesų kalti, mes gerbiame įstatymus, tai mes labai apgailestaujame, manysime, kad toliau taip nebebus“, – sakė L.Ryškus.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas