Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Dvigubi standartai Lietuvoje


Teismas netirs informacijos apie siūlymą „išpirkti" generalinio prokuroro postą 
Delfi.lt, 2016 05 31 
Vilniaus apygardos teismas galutine nutartimi patenkino prokuratūros skundą ir patvirtino, jog teisėsauga neturi aiškintis informacijos, esą Kaišiadorių rajono apylinkės teismo pirmininkei Editai Dambrauskienei buvo siūlyta „išsipirkti“ generalinio prokuroro postą.
Ikiteisminio tyrimoreikalavo Seimo narys Povilas Urbšys. Jis į teisėsaugą kreipėsi dėl žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos apie prezidentės Dalios Grybauskaitės ir Seimo valdybos susitikimą. Dienraštis „Lietuvos rytas“ paskelbė, kad pernai lapkričio pradžioje prezidentė valdybos nariams pranešė turinti informacijos, kad kandidatei į generalines prokurores E. Dambrauskienei esą siūlyta postą „išsipirkti“.
Antradienį priimta teismo nutartis yra galutinė ir neskundžiama, pranešė Generalinė prokuratūra.
Vilniaus apylinkės teismas balandį buvo patenkinęs vieną iš P. Urbšio skundų bei panaikino ankstesnį Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) ir prokurorų sprendimą atsisakyti pradėti tyrimą. Teismas tuomet teigė, jog „pareiškėjas nurodė pakankamai informacijos ir faktinių aplinkybių, neleidžiančių atmesti tikimybės“, kad realiai galėjo būti padaryta veika, turinti kyšininkavimo požymių.
Vilniaus apygardos prokuratūra šį sprendimą apskundė. Prokuroras Arūnas Stankevičius savo skunde Vilniaus apygardos teismui akcentavo, kad „tik asmuo, iš kurio galimai buvo reikalauta kyšio, gali suteikti informaciją, kurios pagrindu pradedamas ikiteisminis tyrimas“, o E. Dambrauskienė apklausos metu nurodė neturinti duomenų apie jai siūlytą „išsipirkimą“.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas