Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prezidentės sprendimai


Prezidentė kirto galimai girtai darbe pasirodžiusiai teisėjai 
Delfi.lt, 2016 05 02 
Prezidentė Dalia Grybauskaitė už teisėjo vardo pažeminimą atleido Akmenės rajono apylinkės teismo teisėją Virginiją Jokubauskienę, kuri, įtariama, darbe buvo neblaivi.
Penktadienį šios teisėjos atleidimui pritarė Teisėjų taryba. Teisėja iš pareigų atleidžiama nuo antradienio.
Kaip BNS yra informavęs Šiaulių apygardos teismo atstovas spaudai Vytautas Jončas, apie galimą tuomet dar laikinai Akmenės rajono apylinkės teismo pirmininkės pareigas ėjusios V.Jokubauskienės girtumą apygardos teismui pranešta vasario 19 dieną. Tai, kad teisėja darbe gali būti neblaivi, pranešė teismo darbuotojai.
„Tą pačią dieną nedelsiant grupė atstovų, kartu su pirmininku, išvyko į Akmenės rajono apylinkės teismą. (...) Minėta teisėja buvo kabinete ir atvykę žmonės akivaizdžiai jautė alkoholio kvapą. Teisėjos buvo paprašyta paaiškinti, iš kur jos kabinete alkoholio kvapas, ar ji sutiktų pasitikrinti neblaivumą. Teisėja atsisakė tikrintis neblaivumą ir paaiškino, kad buvo susinervinusi išvakarėse ir vakare vartojo alkoholį, mažai miegojo“, – BNS sakė V. Jončas.
Teisėja taip pat nurodė, kad susinervino pamačiusi prezidentės dekretą, kuriuo kreipiamasi į Teisėjų tarybą prašant pritarti naujos laikinosios Akmenės rajono apylinkės teismo pirmininkės skyrimui.
Prezidentė į Teisėjų tarybą dėl šios teisėjos atleidimo kreipėsi kovo 3 dieną. Iki sprendimo priėmimo, prezidentė buvo sustabdžiusi šios teisėjos įgaliojimus.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas