Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prezidentės sprendimai


Prezidentė suteikė malonę penkiems asmenims 
Delfi.lt, 2016 03 25 
Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atsižvelgusi į Malonės komisijos rekomendacijas, penktadienį pasirašė dekretą dėl malonės suteikimo penkiems asmenims.
Vienuolika metų nelaisvės už narkotikų platinimą ir kontrabandą nuteistai Ievai Arlavičiūtei laisvės atėmimo bausmė sumažinta trejais metais. Nuteistoji augina 3 mažamečius vaikus, kuriems reikalinga priežiūra.
Keturiolika metų nelaisvės už nužudymą ir vagystę nuteistam Karoliui Jenkui laisvės atėmimo bausmė sumažinta dvejais metais. Nuteistasis turi mažametį sūnų ir sergančią žmoną, kuriai reikalinga priežiūra.
Laimai Navickienei aštuonerių metų laisvės atėmimo bausmė už nužudymą sumažinta dvejais metais. Priimant sprendimą buvo atsižvelgta į jos labai sunkią sveikatos būklę.
Daugiau kaip septyneriems metams nelaisvės už sunkų sveikatos sutrikdymą, plėšimą nuteistam Edgarui Vaitechovskiui laisvės atėmimo bausmė sumažinta dvejais metais. Priimant sprendimą buvo atsižvelgta į nuteistojo amžių ir nusikaltimo padarymo aplinkybes.
Devynerių metų laisvės atėmimo bausme už narkotikų platinimą nuteistai Ievai Karalienei laisvės bausmė sumažinta dvejais metais. Pasak pranešimo, priimant sprendimą buvo atsižvelgta į nuteistosios asmenybę ir nusikaltimo pobūdį.
Malonės komisijos posėdis įvyko šią savaitę antradienį, buvo svarstomi 79 nuteistųjų malonės prašymai.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas