Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Interesų pinklės EBSW byoje


Teismas atmetė G.Petriko skundą  
Portalas "Delfi"", 2012 07 17 
Antradienį Kauno apygardos teisme buvo nagrinėjamas nuteistojo Gintaro Petriko skundas dėl Kaišiadorių rajono apylinkės teismo nutarties, kuria atmestas Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos administracijos teikimas dėl lygtinio paleidimo. Nuteistojo skundas atmestas.
2009 m. G. Petrikas Kauno apygardos teismo nuosprendžiu nuteistas 7 metams laisvės atėmimo. Į atliktos bausmės laiką įskaitytas laikas, išbūtas suėmime JAV ir kardomajame kalinime. Bausmę nuteistasis atlieka nuo 2007 liepos 27 dienos.
Kaip informuoja teismas, 2012 m. balandį Pravieniškių pataisos namai-atviroji kolonija kreipėsi į Kaišiadorių rajono apylinkės teismą su teikimu dėl G. Petriko lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos.
Kaišiadorių rajono apylinkės teismas šį teikimą atmetė.
Nuteistasis skundė šią nutartį Kauno apygardos teismui ir prašė teikimą dėl jo lygtinio paleidimo tenkinti, motyvuodamas jau atlikta bausmės dalimi, teigiama psichologo išvada ir pataisos namuose gautais paskatinimais.
Priimdama nutartį atmesti skundą, teisėjų kolegija atsižvelgė į visas nustatytas aplinkybes, nusikalstamų veikų pavojingumą ir pobūdį, nuteistojo asmenybę, jo elgesį per visą bausmės atlikimo laiką bei neatliktos bausmės dalį, padarė išvadą, kad paleisti G. Petriką iš pataisos namų bei taisyti jį neizoliuotą nuo visuomenės nėra objektyvaus pagrindo, nes tuomet nebūtų įgyvendinta bausmės paskirtis ir būtų pažeisti bausmės individualizavimo bei teisingumo principai.
Nutartis galutinė ir neskundžiama.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas