Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Interesų pinklės EBSW byoje


Teismas jau trečią kartą atidėjo G.Petriko nuosprendžio paskelbimą  
Portalas "Delfi"", 2011 12 29 
Neteisėtomis privilegijomis Pravieniškių pataisos namuose mėgavęsis buvęs Kauno investicinės holdingo kompanijos (KIHK) steigėjas, Stebėtojų tarybos narys ir asociacijos „EBSW koncernas“ (vėliau „Grupė EBSW“) tarybos prezidentas Gintaras Petrikas nuosprendžio dėl didelės vertės turto – daugiau negu 24 mln. litų – iššvaistymo turės dar palaukti.
Ketvirtadienio popietę nuosprendį turėjęs Lietuvos apeliacinis teismas jau trečią kartą atidėjo paskelbimą – šįkart teisėjų kolegija verdiktą planuoja skelbti kitų metų sausio 24-ąją. Nuosprendžio nepaskelbęs teismas teisinasi esąs labai užimtas, be to, G. Petriko byla esą priskiriama prie sudėtingų.
G. Petrikas yra apskundęs Kauno apygardos teismo nuosprendį, kuriuo jis buvo nuteistas maksimalia įstatyme numatyta bausme – septyneriems metams laisvės atėmimo. Nuteistasis buvo suimtas teismo salėje.
Nuosprendį skundė ir prokurorai, siekiantys, kad iš G. Petriko būtų išieškoti daugiau nei 24 mln. 227 tūkst. Lt. Būtent dėl tokios sumos iššvaistymo buvęs vienas turtingiausių Lietuvos žmonių ir buvo nuteistas.
Visi šie pinigai buvo KIHK indėlininkų patikėtos lėšos, nors civilinio ieškinio byloje niekas nebuvo pateikęs.
Apeliacinius skundus išnagrinėjęs teismas G. Petrikui nuosprendį turėjo skelbti liepą, tačiau atnaujinęs tyrimą nusprendė dar kartą apklausti nuteistąjį. Dar kartą teismas nuosprendį ketino skelbti gruodžio pradžioje, bet ir tąkart paskelbimą atidėjo iki gruodžio 28-osios.
G. Petrikas ketvirtadienį į teismą nebuvo atvežtas.
G. Petriką pernai buvo nuteisęs ir Vilniaus apygardos teismas, konstatavęs, kad buvęs Lietuvos valstybinio komercinio banko (LVKB) tarybos pirmininkas iššvaistė banko turtą suteikdamas su koncernu EBSW susijusioms bendrovėms kreditus be turto įkeitimo ar kitų garantijų. 38 metų G. Petrikui skyręs pusšeštų metų laisvės atėmimo bausmę bei iš jo Turto bankui priteisęs daugiau kaip 18 mln. litų.
Paskelbęs nuosprendį teismas G. Petrikui pritaikė amnestiją, todėl jam bausmė sumažėjo šeštadaliu, bet ne mažiau kaip vieneriais metais.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas