Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Sausio 13-osios įvykiai


1. Lietuva tikėjosi aukštesnių Lenkijos pareigūnų Sausio 13-ąją
Portalas "Delfi"", 2011 01 18
Lietuva tikėjosi aukštesnio lygio Lenkijos atstovavimo Sausio 13-osios minėjimo renginiuose Vilniuje, tačiau prezidento Bronislawo Komorowskio atsisakymui buvo objektyvių priežasčių, antradienį sakė prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėjas Darius Semaška.
2. Retropožiūris į Sausio 13-ąją
Rytas Staselis, VE.lt, 2011 01 15
Kažkuris TV kanalas (manau, tikrai ne vienas, tiesiog kitų gal nemačiau) šią savaitę Sausio 13-osios dvidešimtmečio proga gatvėje klausinėjo praeivių, ar jie, "jeigu ką", darsyk eitų gult po okupantų tankais.
3. „Alfa“ dalinio veteranas: turime nekreipti dėmesio į pareiškimus
Portalas "Delfi"", 2011 01 14
Vilniuje vakar buvo paminėtos 20-osios kruvinų sausio 13-osios įvykių, kai Lietuvos nepriklausomybės šalininkai susirėmė su sovietų kariuomene, metinės.
4. Sausio 13-oji kitaip arba kada pagaliau įvertinsime neįvertintus?
Gediminas Jakavonis, VE.lt,, 2011 01 13
Šiandien Sausio 13-osios įvykiams sukanka 20 metų. Nepaisant to, kad kiekvienais metais šiuo metu visur – televizijoje, spaudoje, internetinėje žiniasklaidoje – skelbiami pastarųjų įvykių liudininkų prisiminimai ir vertinimai, akivaizdu, kad iki šiol neturime vientiso Sausio 13-osios paveikslo.
5. Matykime visą tiesą
Vytautas Landsbergis, VE.lt, 2011 01 13
Piliečiai! Valstybės vadovai ir garbingi svečiai! Pažvelkime į tai, kas šiandien mūsų mintyse ir lūpose, su kuo Lietuva susidūrė prieš 20 metų.
6. Rusijos atstovas kritikuoja A.Ažubalį, kad ESBO pagerbė Sausio 13-osios aukų atminimą
Portalas "Delfi"", 2011 01 13
Rusijos nuolatinis atstovas prie ESBO Anvaras Azimovas ketvirtadienį kritikavo mėginimus "primesti vienašališką istorinių įvykių supratimą" tarptautinėse organizacijose.
7. R.Durbinas: per 20 metų Lietuva padarė neįmanomus dalykus
Portalas "Delfi"", 2011 01 13
Jungtinių Valstijų senatorius, Baltijos sambūrio JAV Kongrese pirmininkas Richardas Durbinas sako, kad Lietuvos dvidešimtmečio pasiekimai atrodo kaip neįmanomas dalykas.
8. Rusijos TV - apie Sausio 13-osios įvykius
Portalas "Delfi"", 2011 01 13
Lietuvoje minima Laisvės gynėjų diena, per kurią prieš lygiai 20 metų per specialiųjų pajėgų surengtą televizijos ir radijo komplekso ir televizijos bokšto šturmą žuvo juos gynę žmonės.
9. J.Buzekas prisimena Kruvinąjį sekmadienį Lietuvoje ir lygina su įvykiais Baltarusijoje
Portalas "Delfi"", 2011 01 13
Šiandien sukanka lygiai 20 metų nuo kruvinų sausio 13-osios įvykių Lietuvoje, kuomet sovietų armija bandė nuversti naujai išrinktą demokratinę vyriausybę ir užpuolė Vilniaus televizijos bokštą.
10. Lietuvos atstovybės užsienyje mini Laisvės gynėjų dieną
Portalas "Delfi"", 2011 01 13
Lietuvos atstovybės Ukrainoje, Suomijoje, Seinuose ir prie Europos Sąjungos organizuoja Sausio-13-sios dvidešimtmečiui skirtus renginius.
11. J.Afanasjevas: žlugus SSRS Rusija tapo dar pavojingesnė
Portalas "Delfi"", 2011 01 13
Po Sausio 13-osios Rusijoje kilusi didelė lietuvių kovos už nepriklausomybę palaikymo banga ir toks pat laisvės troškimas greitai dingo, teigia rusų istorikas, Rusijos humanitarinio universiteto įkūrėjas Jurijus Afanasjevas.
12. Sausio 13-oji: varžėsi kilnumas su niekšybe
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2011 01 13
Prieš dvidešimt metų Lietuvos laisvės kovą reiškusi Sausio 13-oji apibūdinama kaip diena, kuri reiškė visų mūsų šalies žmonių vienybę ir solidarumą, tačiau tuomet buvęs faktiniu valstybės vadovu europarlamentaras Vytautas Landsbergis teigia, jog ir tuomet buvo manančių, kad kova yra beprasmiška, bei besitikinčių už lojalumą gauti šiltą vietelę.
13. LRT darbuotojai: svarbiausias siekis buvo vėl transliuoti
Portalas lrt.lt", 2011 01 13
1991 metų sausio įvykių metu Lietuvos radijuje ir televizijoje (LRT) dirbę, Seime buvę ar prie televizijos bokšto budėję LRT darbuotojai teigia baimės nejautę, tačiau netikėję, jog sovietų kariai gali ryžtis puolimui.
14. Žurnalistei kyla klausimų dėl Sausio 13-os įvykių LRT
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2011 01 13
Kur kruvinąją Sausio 13-osios naktį buvo „Panoramos“ vadovai? Kodėl, nuspėjant Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) užgrobimą, nebuvo duotas nurodymas išvežti, paslėpti technikos? Šiuos klausimus šįmet išleistoje knygoje „Nutolęs laikas“ kelia ilgametė „Panoramos“ žurnalistė, per sausio įvykius dirbusi Julija Šliažienė.
15. A.Kubilius: Sausio 13-ąją buvo iškovota ir teisė ginčytis
Portalas "Delfi"", 2011 01 13
Premjeras Andrius Kubilius, svarstydamas, kad visuomenė nebėra tokia vieninga kaip Sausio 13-osios įvykių metu, pabrėžė, jog iškovojus laisvą žodį buvo iškovota ir teisė ginčytis.
16. Panevėžiui istorijos grandinėje - išskirtinė vieta
Inga Kontrimavičiūtė, "Sekundė",Portalas "Delfi", 2011 01 13
Nemigo naktys, kankinama nežinia, liepsnojantys laužai, gatvėmis riaumojantys tankai, pralietas beginklių žmonių kraujas ir tvirtas tikėjimas Lietuva – tokia Nepriklausomybės atkūrimo aušra tapusios 1991-ųjų sausio 13-osios kaina. Lemtingų sausio įvykių metraštis byloja, kad Panevėžiui istorijos grandinėje tenka išskirtinė vieta.
17. Premjeras: paminklas KGB smogikams Maskvoje - absurdas
Portalas "Delfi"", 2011 01 13
Premjeras Andrius Kubilius absurdu vadina prieš kelerius metus Maskvoje pastatytą paminklą specialiųjų KGB dalinių smogikams, tarp jų ir 1991 metais dalyvavusiems operacijose Vilniuje.
18. Ekspertai: bendra grėsmė lietuvius vėl suvienytų
Andželika Lukaitė, Portalas lrt.lt", 2011 01 13
Visuomenininkai neabejoja, kad jeigu šiandien Lietuvoje pasikartotų 1991 metų sausio 13-osios įvykiai, žmonės pamirštų nepasitenkinimą dėl sumažintų algų ar pensijų, vėl susivienytų ir stotų ginti vienos iš brangiausių nematerialių vertybių – savo šalies.
19. Laisvės gynėjai Seimo prašo grąžinti privalomąją karo tarnybą
Portalas "Delfi"", 2011 01 12
Ketvirtadienį Seime vykusios konferencijos "Aukščiausioji Taryba - paskutinioji barikada" dalyviai priėmė kreipimąsi į Seimą, kuriuo prašo "atstatyti privalomąją karinę tarnybą kaip pilietiškumo ugdymo mokyklą".
20. A.Medalinskas: paminklas „Alfa“ grupei - skandalas
Portalas "Delfi"", 2011 01 12
Žinia apie Maskvoje pastatytą paminklą Sausio 13 – osios smogikams - KGB grupei „Alfa“ išjudino Lietuvos Seimo narius. „Paminklo klausimas, galėtų būti svarstomas Seimo Užsienio reikalų komitete.
Iš viso: 33
Straipsniai: [1-20] [21-33]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas