Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prezidentės sprendimai


1. Prezidentės patarėjas: paskirdama ministrą D. Grybauskaitė vadovavosi dviem nuostatomis
Portalas "Delfi", 2014 09 23
Prezidentės patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Valdemaras Serapinas teigė, kad energetikos ministru paskirdama nepartinį Roką Masiulį, Dalia Grybauskaitė vadovavosi kandidato profesionalumu ir skaidrumu.
2. D. Grybauskaitė neatsitraukia: neleisiu išvogti valstybės
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2014 07 03
Prezidentė Dalia Grybauskaitė tvirtina vykdysianti pareigą neleisti, kad valstybės lėšos ir valstybė būtų išvagiama. Tai ji pareiškė komentuodama situaciją dėl „juodajame sąraše“ atsidūrusių viceministrų.
3. Dalia Grybauskaitė perspėjo ministrus: nesišiauškite
Vytautas Bruveris, Tadas Ignatavičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 06 27
Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) juodajame sąraše atsidūrusių viceministrų prokurorai niekuo neįtaria, bet aukštiems pareigūnams vis tiek gali tekti palikti postus, rašo „Lietuvos rytas“.
4. Generalinis prokuroras D. Valys nušalintas nuo pareigų
Portalas "Delfi"", 2014 05 19
Generalinis prokuroras Darius Valys nušalintas nuo pareigų, kol bus išaiškintos jo prieš pustrečių metų padarytos avarijos aplinkybės.
5. Prezidentė kreipėsi į Seimą dėl laikino D. Valio nušalinimo
Portalas "Delfi"", 2014 04 30
Prezidentė Dalia Grybauskaitė kreipėsi į Seimą dėl sutikimo laikinai nuo pareigų nušalinti generalinį prokurorą Darių Valį.
6. Vietoj šalies pilietybės – patyčios Prezidentūroje
Rūta Janutienė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 03 15
„Aš nepatikau prezidentei Daliai Grybauskaitei, todėl iki šiol neturiu Lietuvos pilietybės“, – sutrikusi kalbėjo 25-erių Žygimantė Lukoševičiūtė. Širvintų rajono Smailių kaime gimusios ir augusios vienišos motinos duktė Žygimantė baigė lietuvišką Alfonso Petrulio gimnaziją. Tačiau neturi jokios šalies pilietybės.
7. D. Grybauskaitės sprendimas: „darbietį“ išgelbėjęs teisėjas – bedarbis
Portalas "Delfi"", 2014 02 28
Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir Teismų įstatymu bei atsižvelgdama į Teisėjų tarybos patarimą, penktadienį pasirašė dekretą, kuriuo už teisėjo vardo pažeminimą iš pareigų atleido Joniškio rajono apylinkės teismo teisėją Saulių Remeiką.
8. „Darbietį“ nuo atsakomybės išgelbėjusį teisėją D. Grybauskaitė veja lauk
Portalas "Delfi"", 2014 02 15
Joniškio rajono apylinkės teismo teisėjas Saulius Remeika nenusipelnė dėvėti teisėjo mantijos – prezidentė Dalia Grybauskaitė siekia, kad jis būtų atleistas iš pareigų, pažeminus teisėjo vardą.
9. Prezidentės nenoras liudyti prokurorams – spjūvis į Lietuvos teisės sistemą
Romualdas Bakutis, Portalas alfa.lt", 2014 01 03
Prezidentei Daliai Grybauskaitei atsisakius prokurorams liudyti dėl slaptos Valstybės saugumo departamento pažymos (VSD) nutekinimo, šį žingsnį pasmerkė įvairioms frakcijoms priklausantys parlamentarai, taip pat buvęs VSD vadovas Mečys Laurinkus.
10. Prezidentė neketina liudyti dėl slaptos informacijos nutekinimo
Portalas alfa.lt", 2014 01 02
Prezidentė Dalia Grybauskaitė neketina liudyti tyrime dėl slaptos informacijos nutekinimo.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas