Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prezidentės sprendimai


1. Iš D. Grybauskaitės - rimtos pastabos VSD
Portalas "Delfi"", 2013 12 23
Prezidentė Dalia Grybauskaitė žada inicijuoti įstatymo pataisas dėl Valstybės saugumo departamento (VSD) funkcijų išplėtimo. Šalies vadovė teigia tai jau aptarusi ir su premjeru Algirdu Butkevičium.
2. Prezidentė gelbėja savąją ginklanešę
Tadas Ignatavičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2013 12 12
Slaptos informacijos nutekinimu įtariama prezidentės patarėja Daiva Ulbinaitė, atrodo, ir toliau galės patarinėti Daliai Grybauskaitei. Tuo pasirūpino fokusą padariusi Prezidentūra.
3. Prezidentė atleido Klaipėdos teisėją A. Saulėną
Portalas "Delfi"", 2013 09 03
Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo už teisėjo vardo pažeminimą iš pareigų atleido Klaipėdos apygardos teismo teisėją Audrių Saulėną.
4. D. Grybauskaitė pasirašė po ambasadorių likimu
Portalas "Delfi"", 2013 08 29
Prieš išvykdama vizito į JAV prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretus, kuriais atšaukė Artūrą Žurauską ir Renatą Jušką iš ambasadorių pareigų, praneša šalies vadovės spaudos tarnyba.
5. D.Grybauskaitė už teisėjo vardo pažeminimą atleido V.Dovidaitį
Portalas "Delfi"", 2013 03 05
Prezidentė Dalia Grybauskaitė už teisėjo vardo pažeminimą atleido Vilniaus apygardos teismo teisėją ir šio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininką Viktorą Dovidaitį iš užimamų pareigų.
6. D.Grybauskaitė: Lietuvos bankas valo šalį nuo finansinių machinatorių ir sukčių
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2013 02 21
Lietuvos bankas valo Lietuvos finansų sistemą nuo finansinių machinatorių ir sukčių, ketvirtadienį vertindama centrinio banko veiklą Ūkio banko istorijos metu, žurnalistams sakė Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.
7. Atleista Kauno teisėja D.Mazur į teismą padavė prezidentę
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2013 01 07
Penkerius metus Kauno miesto apylinkės teisme teisėja išdirbusi 41 metų Daiva Mazur, kurios įgaliojimų nepratęsė prezidentė Dalia Grybauskaitė, nusprendė ieškoti teisybės – Vilniaus apygardos teismas gavo šalies vadovei pareikštą ieškinį.
8. Prezidentė nesuteikė I.Tobias Lietuvos pilietybės išimties tvarka, D.Stagniūnui trūksta žodžių
Portalas "Delfi"", 2013 01 07
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Konstitucija, Konstitucinio Teismo pateiktais išaiškinimais, Pilietybės įstatymu, atsižvelgusi į Pilietybės reikalų komisijos siūlymą ir įvertinusi visas aplinkybes, Jungtinių Amerikos Valstijų pilietei Isabellai Tobias nesuteikė pilietybės išimties tvarka.
9. Po prezidentės atsakymo I.Tobias ir D.Stagniūno poros ateitį apgaubė ūkanos
Mindaugas Augustis, Portalas alfa.lt", 2013 01 07
Ar sudeginti tiltai į Sočio olimpines žaidynes neišardys šokėjų ant ledo Deivido Stagniūno ir Isabellos Tobias poros? Klausimas, kol kas liekantis be atsakymo.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas