Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Prezidentės sprendimai


1. Naujo VSD vadovo prezidentė ieškos kitąmet
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2009 12 28
Naujo Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinio direktoriaus paieškos prasidės tik po Naujųjų, tikina prezidentė Dalia Grybauskaitė.
2. Prezidentė pasirašė nepilnamečių apsaugos įstatymo pataisas
Portalas "Delfi"", 2009 12 28
Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo pataisas, kurias priėmus nebeliko homofobiškomis vadintų nuostatų.
3. D.Grybauskaitė palaimino biudžetą ir pensijų mažinimą
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2009 12 21
Prezidentė Dalia Grybauskaitė palaimino kitų metų „Sodros“, valstybės ir savivaldybių biudžetus bei pranešė pasirašanti senatvės pensijas, nedarbo socialinio draudimo išmokas ir motinystės pašalpas mažinantį įstatymą.
4. M.Laurinkų atšaukti iš ambasadorių siūloma nuo sausio pabaigos
Portalas "Delfi"", 2009 12 21
Prezidentės prašymu užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas pirmadienį pateikė Vyriausybei svarstyti ambasadoriaus Gruzijoje Mečio Laurinkaus atšaukimo klausimą.
5. D.Grybauskaitė: už nepasiruošimą krizei atsakingi visi politikai
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2009 12 07
Rekordiškai praskolintas kitų metų biudžetas bus lemtingas – nuo jo priklausys, ar Lietuvai pavyks įveikti sunkmetį, ar ji grims toliau, tvirtina prezidentė Dalia Grybauskaitė.
6. D.Grybauskaitei svetima žiniasklaida mielesnė nei sava
Raimonda Ramelienė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2009 12 02
Dosniai interviu užsienio spaudai ir televizijoms dalijanti prezidentė Dalia Grybauskaitė nacionalinei žiniasklaidai kol kas yra šykšti.
7. D.Grybauskaitė dėl pavardžių rašybos konsultuojasi su teisininkais ir politikais
Portalas "Delfi"", 2009 11 12
Prezidentė Dalia Grybauskaitė konsultuojasi su konstitucinės teisės ekspertais ir politikais Seime dėl galimybės leisti tautinėms mažumoms dokumentuose rašyti jų pavardes gimtąja kalba lotyniško pagrindo rašmenimis, ketvirtadienį sakė prezidentės atstovas spaudai.
8. D.Grybauskaitė: ar darbai svarbiau už žodžius?
Stanislovas Kairys, Savaitraštis „Atgimimas”, 2009 11 04
Redakcijos kolegoms įsipareigojęs „Atgimime“ parašyti apie pirmąjį šimtą prezidentės Dalios Grybauskaitės darbo valstybės vadovo poste dienų dar tą pačią dieną smarkiai suabejojau tokio straipsnio tikslingumu. Dėl keleto priežasčių.
9. D.Grybauskaitė: prisiimu didesnę atsakomybę, nei numato Konstitucija
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2009 10 20
100 dienų dirbanti prezidentė Dalia Grybauskaitė sako kiekvieną dieną sulaukianti vis naujų iššūkių ir nuolat prisiimanti didesnę atsakomybę, nei numato Konstitucija.
10. Į ką iš tiesų spjaudo Grybauskaitė?
Lauras Bielinis, Portalas "Delfi"", 2009 10 20
Perskaičiau A.Račo straipsnį apie Valterio Baliukonio nepaskyrimo priežastis. (tiksliau jų nebuvimą) „Į ką spjaudo Grybauskaitė“ ir nustebau.
11. Lietuva nepriims kalinio iš Gvantanamo, kol nebus išsklaidytas CŽV kalėjimo šešėlis
Portalas "Delfi"", 2009 10 15
Lietuva nepriims kalinio iš JAV Gvantanamo bazės, kol virš Lietuvos kabos šešėlis dėl galimai čia veikusio CŽV kalėjimo, ketvirtadienį pareiškė prezidentė Dalia Grybauskaitė.
12. Prezidentė: V.Baliukonio tikrai niekur nesiruošiu skirti
Portalas "Delfi"", 2009 10 15
Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį pareiškė neskirsianti buvusio prezidento Valdo Adamkaus patarėjo Valterio Baliukonio ambasadoriumi Ispanijoje "iš savo asmeninio patyrimo".
13. Po apsilankymo VSD prezidentės įspūdis - įvairialypis
Portalas "Delfi"", 2009 10 15
Prezidentė Dalia Grybauskaitė po apsilankymo Valstybės saugumo departamente (VSD) ketvirtadienį teigė susidariusi įvairialypį įspūdį.
14. Prezidentė Aukščiausiojo Teismo pirmininku pasirinko G.Kryževičių
Portalas "Delfi"", 2009 10 12
Prezidentė Dalia Grybauskaitė nusprendė, kad Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) pirmininko pareigas labiausiai yra tinkamas šio teismo teisėjas Gintaras Kryževičius.
15. Prezidentė: totalitarinių režimų neigimo teisinį vertinimą reikia derinti su tarptautine teise
Portalas "Delfi"", 2009 10 02
Seimui pradėjus svarstyti siūlymą kriminalizuoti sovietų agresijos neigimą, prezidentė Dalia Grybauskaitė mano, kad tai reikia daryti atsižvelgiant į tarptautinę teisę. "Diskusijos dėl totalitarinių režimų ar, pavyzdžiui, holokausto neigimo jau yra tarptautinėje erdvėje.
16. D.Grybauskaitės taikiklyje – planai didinti „Sodros“ įmokas
Portalas "Delfi"", 2009 09 30
Prezidentė Dalia Grybauskaitė abejoja siūlymu nuo kitų metų 2 proc. didinti „Sodros“ įmokas. Tai trečiadienį po tradicinio susitikimo su prezidente žurnalistams pripažino premjeras Andrius Kubilius.
17. Seimas pritarė D.Grybauskaitės veto dėl nelegalių statybų įteisinimo
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2009 09 22
Parlamentarai antradienį pritarė prezidentės Dalios Grybauskaitės siūlymams, kuriais išimtiniais atvejais bus leidžiama įteisinti nelegalias statybas.
18. Iš VSD vadovo pavaduotojų atleidžiamas D.Jurgelevičius
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2009 08 06
Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį pasirašė dekretą, kuriuo atleido prieštaringai vertintą Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinio direktoriaus pavaduotoją Darių Jurgelevičių.
19. D.Grybauskaitė palaimino „Leo LT“ išformavimą, abejoja naujos atominės reikalingumu Lietuvai
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2009 07 30
Prezidentė Dalia Grybauskaitė palaimino nacionalinio investuotojo bendrovės „Leo LT“ išformavimą – pasirašė Atominės elektrinės įstatymą bei kitus susijusius teisės aktus, sudarančius sąlygas padidinti valstybės akcijų dalį įmonėje iki dviejų trečdalių bei likviduoti nacionalinio investuotojo bendrovę, kurią pati prezidentė vertina kaip monopolinę ir oligarchinę.
20. D.Grybauskaitė siūlo, kad motinystės pašalpų mažinimas neliestų nei dabar jas gaunančių, nei besilaukiančių
Portalas "Delfi"", 2009 07 29
Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vetavusi Seimo priimtą Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymą, kuriuo nuo rugsėjo būtų mažinamos motinystės (tėvystės) pašalpos, siūlo jas mažinti tik nuo kitų metų liepos.
Iš viso: 23
Straipsniai: [1-20] [21-23]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas