Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Gyvenkime taupiai


1. Klaipėdos prabanga: už merui skirtą „Volvo“ moka daugiau, nei uždirba savivaldybės specialistas
Rita Gečiūnaitė, Delfi.lt, 2017 09 24
Neseniai iš automobilių salono į Klaipėdos savivaldybės aikštelę atriedėjo naujutėlaitis „Volvo“. Pagal veiklos nuomos sutartį už jį kas mėnesį savivaldybė sumoka po 600 eurų ir jis skirtas merui Vytautui Grubliauskui. O miesto taryba tik atsiradus automobiliui suprato, kas slypėjo po automobilių parko atnaujinimo projektu, už kurį jie balsavo.
2. Bus tiriami daugiausia uždirbantys energetikos įmonių vadovai
Delfi.lt, 2017 09 20
Dalis didžiausius atlyginimus gaunančių valstybės įmonių vadovų nedeklrauoja interesų taip, kaip to reikalauja įstatymas.
3. Sostinės taryba palaimino siūlymą skirti 2,1 mln. eurų skrydžio į Londoną rinkodarai
Ignas Jančiauskas, Delfi.lt, 2017 07 26
Vilniaus miesto savivaldybės taryba pritarė valdančiųjų siūlymui per trejus metus skirti apie 2,1 mln. eurų skrydžių į vieną pagrindinių Londono oro uostų rinkodarai - tikimasi, kad tai pritrauks didžiausią Jungtinės Karalystės vežėją „British Airways“.
4. „Lietuvos geležinkelių“ antrinė įmonė vadovui ieškojo naujo prabangaus automobilio
Šarūnas Sabaitis, Delfi.lt, 2017 07 17
Valstybės valdomų „Lietuvos geležinkelių“ antrinė įmonė Geležinkelio tiesimo centras (GTC), ieškodama automobilio įmonės vadovui, tarp pagrindinių reikalavimų nurodė prabangią vidaus apdailą, garso sistemą, juodą automobilio spalvą ir vaikiškų kėdučių tvirtinimo sistemą.
5. Ašarų dėl nužudyto berniuko fone – didžiuliai pinigai keistoms statyboms
Birutė Davidonytė, Delfi.lt, 2017 02 02
Lietuvoje vienas po kito vyksta žiaurūs nusikaltimai, kuriuose kenčia vaikai. Skundžiamasi, kad sistema turi mažai lėšų vaikų teisių apsaugai užtikrinti. Vis dėlto, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) randa šimtus tūkstančių eurų abejotinų projektų paramai.
6. Imasi privilegijuotų verslų, kurie mokesčių mokėtojams kasdien kainuoja po 77 tūkst. eurų
Edgaras Savickas, Delfi.lt, 2017 01 09
Neįgaliųjų ir kitų lygiomis sąlygomis darbo rinkoje konkuruoti negalinčių asmenų integracija užsiimti turinčios socialinės įmonės pernai gavo 23,8 mln. eurų valstybės pagalbos. Seimo narė Aušra Maldeikienė tvirtina, kad šias lėšas protingiau būtų nukreipti į atvirą darbo rinką.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas