Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Kas Jūs?


1. VSD atleido žvalgybos pareigūną Tomą Jakučionį, susijusį su Artūru Skardžiumi
Dovydas Pancerovas, 15min.lt, 2017 09 29
Valstybės saugumo departamentas (VSD) atleido žvalgybos pareigūną Tomą Jakučionį, kuris atsidūrė 15min žurnalistinio tyrimo centre. Šis žvalgas buvo susijęs saulės energetikos verslu ir turėjo abejotinų ryšiu su rusiškos elektros perpardavinėtojais. Kitą savaitę jis turėtų liudyti Seimo Antikorupcijos komisijoje. Dėl atleistojo pareigūno žmonos tyrimą atlieka karinė žvalgyba.
2. VSD atleido žvalgybininką T. Jakučionį dėl interesų supainiojimo
Delfi.lt, 2017 09 29
Valstybės saugumo departamentas (VSD) penktadienį pranešė, kad atleido pareigūną Tomą Jakučionį, nes jis supainiojo viešus ir privačius interesus.
3. Lenkijos „Itaka“ prašo leidimo perimti „Novaturą“
Delfi.lt, 2017 09 29
Didžiausia Lenkijos kelionių organizatorė „Itaka Holdings“ prašo leidimo perimti Lietuvos kelionių organizatorę „Novaturas“.
4. Šiauliečio aferų gijos nusidriekė toli už Lietuvos sienų
Arvydas Lekavičius, Gintaras Šiuparys, Lietuvos rytas, 2017 09 29
Klestėjimo laikotarpiu – Darbo žvaigždės apdovanojimas, teikiamas iškiliausiems verslininkams. Dabar – tyrimai Lietuvoje, Latvijoje ir Rusijoje bei neaiškių sandėrių su skandinavais šleifas. Tokie šiauliečio Stanislovo Valiaus veiklos posūkiai.
5. Tik faktai: viskas, ką reikia žinoti apie Artūro Skardžiaus skandalą
Dovydas Pancerovas, Šarūnas Černiauskas, 15min.lt, 2017 09 28
Paskola iš „Gazprom“ valdomo banko, energetikos verslas Baltarusijoje, vėjo malūnų nešami turtai Lietuvoje, giminystė su žvalgybos pareigūnais ir savo šeimai palankūs siūlymai Seime. Visa tai – apie politiką Artūrą Skardžių. 15min paaiškina visas svarbiausias vasarą prasidėjusio politinio skandalo aplinkybes.
6. Ministro buvusiam darbdaviui – milijonai
Vaidas Kvedaras, Kauno diena, 2017 09 28
Aplinkos ministro Kęstučio Navicko įsakymu sudaryta komisija jo buvusiai darbovietei atseikėjo per 3,4 mln. eurų. Taip bus pamaloninta ir aplinkos viceministro Mindaugo Gudo žmona.
7. Iš pareigų traukiasi L. Ruokytės-Jonsson patarėjas A. Imbrasas
Ignas Jačauskas, Delfi.lt, 2017 09 28
Buvęs kultūros viceministras Audronius Imbrasas, pastaruoju metu dirbęs ministrės patarėju, palieka Lianos Ruokytės-Jonsson komandą.
8. Artūro Skardžiaus šeimos projektą Baltarusijoje finansuoja „Gazprom“ bankas
Dovydas Pancerovas, Šarūnas Černiauskas, 15min.lt, 2017 09 27
Seimo nario Artūro Skardžiaus šeimos įmonė Baltarusijoje gavo pusės milijono eurų paskolą iš daug interesų Lietuvoje turinčio Rusijos dujų koncerno „Gazprom“ banko. Lietuviai verslininkai – tarp jų ir Snieguolė Skardžiuvienė – už tuos pinigus Baltarusijoje vystė energetikos verslą. Trečiadienį tai paaiškėjo Seimo Antikorupcijos komisijos posėdyje, kuriame tiriama A.Skardžiaus veikla.
9. Vilniuje sulaikyti įtariami plėšikai, vienas jų – saugos tarnybos „Titanas“ direktorius
Delfi.lt, 2017 09 27
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalistai sulaikė du vyrus, įtariamus plėšimu.
10. Kaip Ugniagesių sporto federacijos prezidentas sklypą pirko
Lina Vyšniauskienė, Alfa.lt, 2017 09 27
Buvusį ugniagesių pastatą Vilniuje, T. Kosciuškos g., 2015 m., švelniai tariant, už kapeikas ėmė ir nusipirko bendrovė „Koncepcija“. Šios bendrovės direktorius Vilius Ambrazevičius yra ir Lietuvos ugniagesių sporto federacijos (LUSF) prezidentas. Tuo metu šį mėnesį dėl federacijos galimai korupcinių veiksmų buvo kreiptasi į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT).
11. R.I.T.A. Aprūpinimas bulvėmis ir tarybinės visuomenės demokratizavimas nepriklausomos Lietuvos moksle
Mindaugas Aušra, Laisvės TV, 2017 09 26
Dr. Eugenijus Stumbrys, Lietuvos mokslo tarybos politikos ir analizės skyriaus vadovas sako, kad aukštajam mokslui tampant masiniu, tam tikra jo devalvacija yra natūrali, bet Lietuvoje, anot jo, ta devalvacija yra neproporcingai didelė.
12. Atsistatydina „Vilniaus vandenų“ vadovas A. Ignatavičius
Delfi.lt, 2017 09 26
Antradienį bendrovės „Vilniaus vandenys“ valdybos pirmininkas Darius Nedzinskas, nepriklausomi valdybos nariai Arūnas Bivainis ir Juozas Buitkus bei įmonės generalinis direktorius Aidas Ignatavičius įteikė prašymus dėl atsistatydinimo iš pareigų, rašoma bendrovės pranešime spaudai.
13. Korupcijos schemos Registrų centre: įtartini užsakymai pildė ir darbuotojų kišenes
Tomas Dapkus, Alfa.lt, 2017 09 25
„Alfa“ savaitė“ jau anksčiau skelbė apie skandalingą situaciją valstybės įmonėje Registrų centre, kai įtartinus viešuosius pirkimus elektroninio parašo projekte laimėjo įmonė „EME Solutions“. Pirkimų vertė siekė 4 mln. eurų, o šiandien aiškėja, kas slypi už paslaptingos įmonės.
14. Linkevičius palieka socialdemokratus, sieks išlaikyti ministro portfelį
Gytis Pankūnas, Alfa.lt, 2017 09 23
Socdemams nusprendus išeiti iš valdančiosios koalicijos su „valstiečiais“, jų deleguotas užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius nutarė trauktis iš socialdemokratų gretų.
15. „Lietuvos energijai“ laikinai vadovaus M. Keizeris
Delfi.lt, 2017 09 22
Valstybės valdomai elektros ir dujų įmones valdančiai grupei „Lietuvos energija“ laikinai vadovaus įmonės strategijos ir plėtros direktorius Mindaugas Keizeris. Jis nuo pirmadienio pakeis iš pareigų pasitraukiantį Dalių Misiūną.
16. V. Gailius traukiasi iš Seimo Antikorupcijos vadovo pareigų
Delfi.lt, 2017 09 22
Teisėsaugai pateikus įtarimus dėl prekybos poveikiu ir kyšininkavimo Liberalų sąjūdžiui, šios partijos atstovas Seime Vitalijus Gailius pranešė pasitraukiantis iš Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko pareigų.
17. Buvęs D.Trumpo kampanijos vadovas prieš rinkimus Rusijos milijardieriui siūlė teikti informaciją
15min.lt, 2017 09 21
Likus mažiau nei savaitei iki Donaldo Trumpo paskelbimo Respublikonų partijos kandidatu į prezidento postą, tuometinis jo kampanijos vadovas Paulas Manafortas rusų milijardieriui, glaudžiai susijusiam su Kremliumi, siūlė privačiai suteikti informacijos apie kampaniją, šaltiniai teigė „The Washington Post“.
18. Įspėja: pasaulis juoksis iš Kėdainiuose brandinamos idėjos
Rinkosaikste.lt, 2017 09 21
Kėdainių rajono savivaldybės vadovai nusprendė imtis neeilinės misijos – pastatyti paminklą čia gyvenusiam pasaulinio garso žydų išminčiui Elijahui ben Šlomo Zalmanui, labiausiai žinomam Vilniaus Gaono kreipiniu. Panašu, jog šis sumanymas gali sulaukti priešingos, nei tikėtasi, reakcijos – virsti tarptautine pajuoka ir mirusiojo paniekinimu. Tuo įsitikinęs vienas žinomiausių Lietuvos žydų bendruomenės narių, aktyviai viešojoje erdvėje komunikuojantis religingas Izraelio ginkluotųjų pajėgų rezervistas Danielius Lupshitzas.
19. Aplinkos ministras teigia pasitikintis Donatu Dudučiu
Sniegė Balčiūnaitė, 15min.lt, 2017 09 21
Interesus supainiojęs Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos ir miškų departamento direktorius Donatas Dudutis turi ministro pasitikėjimą, sako Kęstutis Navickas.
20. Utenos socialdemokratai sustabdė korupcija įtariamo M.Bobelio narystę partijoje
15min.lt, 2017 09 21
Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Utenos skyrius sustabdė Utenos regiono atliekų centro (URATC) direktoriaus Mindaugo Bobelio narystę partijoje, BNS patvirtino socialdemokratų informacinis centras.
Iš viso: 226
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-226]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas