Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Verslo ir politikų intersai


1. Paskirti milijonai buvusiam darbdaviui aplinkos ministrą privertė teisintis
Alfa.lt, 2017 09 29
Pasklidusi informacija apie Kęstučio Navicko vadovaujamos Aplinkos ministerijos skiriamus milijonus eurų jo buvusiam darbdaviui ministrą privertė teisintis. Dienraščio „Kauno diena“ teigimu, aplinkos ministro K. Navicko įsakymu sudaryta komisija jo buvusiai darbovietei atseikėjo per 3,4 mln. eurų.
2. G. Paluckas ragina A. Skardžių stabdyti narystę partijoje
Delfi.lt, 2017 06 15
Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas sako, kad Artūras Skardžius turėtų stabdyti narystę partijoje, pranešė LRT televizijos naujienų tarnyba.
3. Po 15min tyrimo braška Artūro Skardžiaus kėdė Seimo komisijoje, tyrimą pradeda ir socdemai
15min.lt, 2017 06 14
Socialdemokratas Artūras Skardžius gali prarasti savo postą Seimo Energetikos komisijoje. Įtakingą poziciją politikui gali kainuoti 15min tyrimas apie pinigų upes, kurios A.Skardžiaus šeimai plaukia iš vėjo energetikos įmonių. Tų pačių, kurioms naudingų veiksmų socdemas imasi Seime.
4. Meilus tūpsnis tautos išrinktiesiems
Tadas Ignatavičius, Lietuvos rytas, 2017 01 04
Politikus nemokamomis vandens procedūromis bei nakvyne į Druskininkus viliojęs šio kurorto meras Ričardas Malinauskas jau turi sekėjų - Seimo nariams dalijami išskirtiniai kvietimai į parodas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas