Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Mažeikių naftos gamykla


1. Klumpantis gigantas verčia galvoti apie niūrią ateitį
Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė, Portalas "Delfi"", 2014 06 26
Šlubčiojanti naftos perdirbimo gamykla „Orlen Lietuva“ neramina Mažeikių gyventojus. Didžiausio darbdavio ir daugelio pagrindinio maitintojo niūrios perspektyvos graso socialinėmis problemomis.
2. Milžiniškos Lietuvos įmonės darbuotojai: aišku, kas toliau
Erika Fuks, Portalas "Delfi"", 2014 06 23
Didžiausios šalies įmonės „Orlen Lietuva“ profsąjungos atstovai pirmadienį susitiko su premjeru Algirdu Butkevičiumi. Po susitikimo profsąjungos atstovė išvardijo, ką įmonės darbuotojai darys toliau.
3. Nesiseka mums su užsieniečiais naftininkais! Gal tokia karma?
Olava Strikulienė, Dienraštis "Respublika", 2014 05 10
„Respublikos“ savaitės žmonės - Mažeikių naftos perdirbimo gamyklos savininkai. Pageidaujantys, kad Lietuva už savo pinigus nutiestų bendrovei produktotiekį iš Mažeikių į Klaipėdą. Pageidaujantys, kad „Lietuvos geležinkeliai“ taikytų „Orlen Lietuva“ didesnes nuolaidas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas