Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Nusikaltimai prieš vaikus


1. Senelis įtariamas prievartavęs anūkę
Delfi.lt, 2017 07 21
Liepos 14 d. po pietų į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariatą kreipėsi moteris, kuri pranešė, jog prieš maždaug keturis metus Jonavos r., Užusalių sen., jos nepilnametę dukrą (gim. 2000 m.) seksualiai prievartavo jos senelis (gim. 1948 m.). Vyras netrukus buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
2. Į Vilniaus medikų rankas pateko mergytė, kuriai sužalota galva
Delfi.lt, 2017 07 20
Santariškių ligoninės medikai ketvirtadienį policijai pranešė, kad atvežta mergytė, kuriai įtariama, lūžusi kaukolė.
3. Pateikė daugiau detalių apie tėvo nugirdytą 9-metį
Giedrė Armalytė, Delfi.lt, 2017 07 17
Į Kauno medikų rankas šeštadienio pavakarę patekęs girtas 9 metų vaikas nurodė, kad jį nugirdė tėvas. Policija informuoja, kad tėvas iš įvykio vietos pasišalino ir šiuo metu yra ieškomas. Ši šeima į pareigūnų akiratį patenka jau ne pirmą kartą.
4. Medikai pašiurpę: devynerių metų vaikui nustatytas 1,05 prom. girtumas, o privaišino tėvas
Delfi.lt, 2017 07 16
Kauno medikų rankas šeštadienio pavakarę pateko girtas vaikas. Net daug matę medikai ir policijos pareigūnai negalėjo tam likti abejingi. Vaikas nurodė, kad jį nugirdė tėvas.
5. Tėvas nugirdė savo vaiką: devynmetis pripūtė 1,05 promilės
Kauno diena, 2017 07 16
Kauno medikai gydo mažametį, kurį tėvas nugirdė alkoholiu.
6. Į Kauno ligoninę atvežtas šešiametis sulaužyta kaukole
Delfi.lt, 2017 07 12
Alytaus medikai kolegoms iš Kauno perdavė vaiką, kuriam sulaužyta kaukolė. Nors pirminiais duomenimis, berniukas susižalojo pats, policija pradėjo dėl sveikatos sutrikdymo.
7. Rusijoje nuogas teisėjas užkluptas automobilyje, užsiimantis seksu su vaiku
Delfi.lt, 2017 07 12
Irkutsko (Rusija) policininkai sulaikė pedofilija įtariamą teisėją. Temidės tarną sulaikė pusnuogį automobilyje kartu su nepilnamečiu, su kuriuos jis susipažino internete.
8. Drama Kaune: į balkoną nunešęs sugyventinės dukrą girtas vyras grasino ją išmesti
Delfi.lt, 2017 07 11
Kauno policijos pareigūnai pirmadienį dienos metu sulaukė pagalbos šauksmo, kad girtas vyras grasina nužudyti mergaitę, o jo veiksmai kelia pagrįstą nerimą, kad grasinimus gali įvykdyti.
9. Širdį draskanti drama: motina gynė sutuoktinį, o ne jo išniekintą dukrą
Dainius Sinkevičius, Delfi.lt, 2017 07 08
Tėvo tris kartus išžaginta nepilnametė mergina apie patirtą prievartą papasakojo savo motinai, tačiau ši dukra ne tik netikėjo, bet ir bandė jai įteigti, kad nieko nebuvo, o didžiausią gyvenimo košmarą ji esą išsigalvoja. Nes tėvas taip negalėtų su savo dukra pasielgti.
10. Kretingos rajono gyventojas peiliu subadė 21 metų dukrą ir 10-metį sūnų
Delfi.lt, 2017 07 04
Liepos 4-osios naktį, apie 1.48 val., viename Kretingos r. kaimų, namuose, vyras (gim. 1974 m.) peiliu sužalojo dukrą (gim. 1996 m.) bei mažametį sūnų (gim. 2007 m.).
11. Berniuką sumušęs tėvas atsidūrė areštinėje
Diena media, 2017 07 02
Kaip praneša Policijos departamentas, šeštadienį, apie 16.30 val., Mikėnų kaime esančiuose namuose 1977 metais gimęs vyras mušė savo dvylikametį sūnų. Pasak pareigūnų, vyras berniukui griebė už marškinėlių ir juos nuplėšė, nubrozdindamas pažastį bei kaklą. Tuomet vyras paėmė sūnų už rankos ir bloškė jį ant lovos - krisdamas berniukas galva trenkėsi į šalia stovėjusį fotelį bei susimušė kaktą.
12. Šilutėje tėvas dukrą trankė į sieną
Kauno diena, 2017 07 02
Šilutės rajone, Sakūtėlių kaime, tėvas konflikto metu ėmė trankyti aštuoniolikmetę dukrą į sieną.
13. Mikėnų k. visiškai girtas tėvas talžė savo nepilnametį sūnų
Delfi.lt, 2017 07 02
Šeštadienį vakare Mikėnų k. Ukmergės r. girtas vyras agresiją išliejo prieš savo nepilnametį sūnų. Tėvas tąsė sūnų sugriebęs už drabužių ir rankos bei įspyrė jam į galvą.
14. Naktį dvylikametis prašė policijos pagalbos: neblaivi motina išvarė iš namų
Delfi.lt, 2017 06 26
Naktį iš sekmadienio į pirmadienį pažadinusi dvylikos metų berniuką girta motina taip išvarė iš namų. Apie siautėjančią girtą mamą vaikas pranešė policijai. Paaiškėjo, kad tai ne vienintelis moters vaikas.
15. Palangoje šiukšlių konteineryje rastas naujagimio kūnelis, įtariama padavėja
Delfi.lt, 2017 06 24
Birželio 23 d. apie 13 val. uostamiesčio policija gavo medikų pranešimą, kad 10.20 val. į Klaipėdos ligoninę iš Palangos atvežta moteris (gim. 1986 m.), kuri stipriai kraujavo, gimdos kaklelis buvo atsivėręs, požymiai atitiko gimdymo požymius, tačiau palangiškė kategoriškai neigė gimdžiusi.
16. Kūdikio, kurio palaikai rasti po lova, gimdytoja atvežta į teismą, prašoma ją suimti
Delfi.lt, 2017 02 19
Sekmadienį, apie 11.40 val., į Vilniaus miesto apylinkės teismą atvežta moteris (gim. 1991 m.), kurios kambaryje tėvų namuose, po lova penktadienį rastas į maišelį įdėtas kūdikio lavonėlis. Jį aptiko jaunosios moters tėvai, tvarkydami jos kambarį.
17. Tragedija Širvintų r. – 14-metis nusprendė nebegyventi
Delfi.lt, 2017 02 17
Vieno Širvintų r. kaimo gyventojas, vasario 15-osios popietę grįžęs namo, pamatė išdaužytus langus ir apibraižytą automobilį. Ūkiniame pastate tėvas rado negyvą 14-metį sūnų. Berniukas nusižudė.
18. Joniškio rajone iš girtaujančios šeimos ketinama paimti kūdikį
Ingrida Steniulienė, Delfi.lt, 2017 02 17
Joniškio rajono Vaiko teisių apsaugos skyrius iš girtaujančios socialinės rizikos šeimos ketina paimti dviejų mėnesių kūdikį.
19. Tvarkydami suaugusios dukters kambarį tėvai rado kūdikio lavonėlį
Delfi.lt, 2017 02 17
Penktadienį, apie 15 val., Vilniuje, Dvarčionių g., tėvai, tvarkydami dukters (gim. 1991 m.) kambarį, po lova rado maišiuką, o jame - kūdikio lavonėlį.
20. „Valstiečiai“ pašalino iš partijos smurtu prieš sūnų įtariamą Ž. Marcinkevičių
Delfi.lt, 2017 02 13
Valdančioji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) pašalino iš savo gretų smurtu prieš sūnų įtariamą dabar jau buvusį Varėnos skyriaus vicepirmininką Žydrūną Marcinkevičių.
Iš viso: 101
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-101]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas