Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Ar lietuviai girtauja?


1. Girtas oro pajėgų Štabo karininkų kapitonas demonstravo jėgą prieš moterį
Portalas "Delfi", 2015 12 26
Gruodžio 25 d. apie 4 val. Vilniuje, Žemynos g., bute, konflikto metu, vyriškis, sugriebęs 36-erių metų moteriai už kaklo, ją smaugė ir žadėjo išmesti pro balkoną.
2. Girtas kretingiškis kojomis išdaužė policijos automobilio stiklą
Vakarų ekspresas, 2015 12 25
Gruodžio 24 d. Kretingos r., Dupulčių k., Kretingos g., savo bute, dėl smurto artimoje aplinkoje buvo sulaikytas sunkiai girtas (3,54 prom. alkoholio) 50-ies metų vyras.
3. Pertvarkos policijoje nesulaukė Kaune dirbantis specialistas - dėl alkoholio įkliuvo darbo vietoje
Portalas "Delfi", 2015 12 22
Pertvarkų policijoje, kurių metu vienų laukia atleidimas, kitiems žadamos didesnės pajamos, nesulaukė dar vienas policijos darbuotojas iš Kauno.
4. Kriminalistė darbe užklupta išgėrusi
Portalas "Delfi", 2015 12 19
Netikėto patikrinimo metu gruodžio 16 d. Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjai Ž. L., gimusiai 1970 m., nustatytas 0,12 prom. girtumas.
5. Alkoholio pritrūkę jaunuoliai taksistą daužė lyg bokso kriaušę: numirti paliko pamiškėje
Virginija Spurytė, Portalas "Delfi", 2015 12 15
Paskutinė taksi vairuotojo darbo diena jam tapo ir paskutine gyvenime, nes alkoholio pritrūkę trys jaunuoliai taksistą nužudė ir apiplėšė, kad gautų nors šiek šiek pinigų svaigalams.
6. Policijai galvą susuko samanė
Lietuvos rytas, 2015 12 08
Šeši Trakų rajono policijos pareigūnai neatsispyrė naminės degtinės skoniui ir kvapui.
7. Reido naktį Vilniuje siautėjęs vairuotojas užmigo policijos automobilyje
Ainis Gurevičius, Portalas "Delfi", 2015 11 29
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Vilniuje Kelių policija vėl surengė reidą. Šįkart girtų vairuotojų buvo nedaug, bet įkliuvo įdomių žmonių.
8. Girtas traktorininkas nepakluso policininkų reikalavimui sustoti
Portalas "Delfi", 2015 11 28
Lapkričio 27 d., 21.23 val., Radviliškio r., Gražionių kaime, policijos sustabdyto traktoriaus-krautuvo "Volvo", be valstybinių numerių, girtas (1,77 prom.) vairuotojas (gim. 1990 m.) atsidūrė už grotų.
9. Miškininkų reidas: ieškojo medienos vagių – surado degtinės bravorą
Grynas.lt, 2015 11 18
Siekdami užtikrinti, kad mediena būtų tvarkoma ir vežama, kaip tai nustato taisyklės, Generalinės miškų urėdijos, Valstybinės miškų tarnybos ir miškų urėdijų pareigūnai organizavo reidą. Jo metu aplinkosaugininkai patikrino arti 100 transporto priemonių, gabenusių medieną ir ja prekiavusių turgavietėse, dokumentus, 33 miško sklypuose vykdomus kirtimo darbus, privačiose miško valdose konsultavo privačių miškų savininkus.
10. Į griovį nuvairavęs neblaivus vairuotojas neišdavė paslapties, iš kur vežėsi naminukę
Portalas "Delfi", 2015 11 17
Lapkričio 13 apie 14.30 val. Raseinių rajono policijos komisariato tyrėjai, važiuodami keliu Šiluva-Žaiginys, ties Narušių kaimu, pastebėjo įtartiną automobilį, kuris, išsukdamas iš keliuko, įvažiavo į griovį.
11. Girta kriminalistė priešinosi patruliams – labai nenorėjo būti surakinta
Portalas "Delfi", 2015 11 15
Vėlų šeštadienio vakarą, apie 23.25 val., Utenoje, už girto pasirodymą viešoje vietoje sulaikant tris asmenis, paaiškėjo, kad girtuoklių kompanijoje yra ir agresyvi jauna pareigūnė.
12. Sugyventinę sumušusiam raseiniškiui nustatytas beveik 7 prom. girtumas
Portalas "Delfi", 2015 11 14
Lapkričio 13 d., 23.17 val., Raseiniuose, namuose, girtas (6,74 prom.) vyras, gim 1963 m., sumušė girtą (0,60 prom.) sugyventinę, gim. 1962 m.
13. Girtos kompanijos nuotykiai: plyšo pareigūno uniforma ir dužo automobilio stiklai
Portalas "Delfi", 2015 11 10
Lapkričio 9 d. 2 val. 5 min. Klaipėdos apskr. VPK gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Medelyno g. trys asmenys taksi vairuotojui atsisako mokėti bei jį užpuolė.
14. Ugniagesio šeimą prie Plungės pražudęs visureigio vairuotojas buvo girtas
Portalas "Delfi", 2015 10 20
Spalio pradžioje Lietuvą sukrėtė eismo nelaimė prie Plungės: žuvo BMW vairavęs ir kaktomuša su visureigiu „Hyundai“ susidūręs Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesys gelbėtojas Ramūnas Dargužas, jo žmona ir 3-ejų metų dukrelė. „LNK Žinios“ antradienį pranešė, kad ligoninėje iki šiol gydomam įtariamajam avarijos kaltininkui buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis.
15. Neramumai Dzūkijoje - gaudynės dėl „naminukės“ ir girtas pareigūnas
Raimonda Andriulionytė, Alytusplius.lt, 2015 10 11
Neramios dienos teko Dzūkijos policijos pareigūnams. Alytuje ne tarnybos metu neblaivus prie vairo įkliuvo jų kolega, o kitą policininkams nesustojusį ir pareigūnui koją pervažiavusį vairuotoją teko tramdyti šūviais.
16. Iš Ukrainos atsikraustęs girtas vairuotojas: ar su jais galima žmoniškai susitarti?
Ainis Gurevičius, Portalas "Delfi", 2015 10 03
Naktį iš penktadienio į šeštadienį Vilniaus kelių policija vėl surengė reidą sostinės gatvėse. Ir nors vilniečiai jau seniai žino, kad savaitgalių naktimis mieste rengiami reidai, neblaivių optimistų, besitikinčių prasmukti, netrūksta. Tiesa, šįkart įkliuvo ne tik vilniečiai, bet ir du užsieniečiai.
17. Švėkšnos miestelyje draugiškos išgertuvės virto žmogžudystės byla
Portalas "Delfi", 2015 10 01
Švėkšnos miestelyje savo namuose rastas negyvas vyras. Su juo girtavę du vyrai įtariami žmogžudyste.
18. Jokių ribų: įkaušęs vyras ranką kėlė net prieš pareigūnę moterį
Portalas "Delfi", 2015 09 27
Savaitgalį šalyje siautėjo neblaivūs agresyviai nusiteikę pažeidėjai. Dažnas sulaikytas vyriškis pasprukti ir išvengti atsakomybės už neteisėtus veikmus stengėsi jėga. Vienas Panevėžyje sulaikytas vyras buvo itin įžūlus – į atlapus kibo net pareigūnei moteriai.
19. Klaipėdos pareigūnams teko tramdyti ginkluotą ir girtą vyrą
Portalas "Delfi", 2015 09 27
Girtas, ginkluotas ir grasina visus nužudyti. Tokio pranešimo sulaukę uostamiesčio pareigūnai suskubo žmonėms į pagalbą. Netrukus siautėjęs vyras jau buvo areštinėje.
20. Įkaušusi moteris šakute sužalojo vyrą - jis gydomas ligonėje
Portalas "Delfi", 2015 09 26
Naktį iš penktadienio į šeštadienį, buitinio konflikto metu, įkaušusi moteris šakute smarkiai sužalojo savo brolį.
Iš viso: 121
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-121]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas