Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Ar lietuviai girtauja?


1. Kaunietis užsigeidė sekso net su 4 policininkais
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi", 2014 12 27
Kauniečio pažintis su policijos pareigūnais baigėsi labai liūdnai: apie vyrišką seksą be perstojo kalbėjęs jaunas vyras „užsidirbo“ ne tik teistumą, bet ir privalės sumokėti solidžią baudą.
2. Girtam septintokui per pamokas teko kviesti greitąją
Ieva Urbonaitė-Vainienė, Portalas "Delfi", 2014 11 25
Vienos Vilniaus mokyklos septintokui pirma pažintis su alkoholiu baigėsi ligoninėje.
3. Vilniaus medikai gaivino alkoholiu apsinuodijusią paauglę
Portalas "Delfi", 2014 11 22
Penktadienį į Vilniaus medikų rankas pateko sąmonę praradusi paauglė. Įtariama, kad to priežastis – alkoholis.
4. Girta vairuotoja uždaryta į areštinę
Portalas "Delfi", 2014 11 19
Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, L23.45 val., Vilniuje, Medeinos g., vairuotoja A. C. (gimusi 1987 m.), siekdama išvengti administracinės atsakomybės už tai, kad vairavo automobilį neblaivi ir atsisakė pasitikrinti bei padarė eismo įvykį, pareigūnams davė 160 litų kyšį.
5. Vairavimas išgėrus gali kainuoti ne tik teises ir baudą, bet ir žalos atlyginimą
Portalas "Delfi", 2014 11 19
Kiekvienais metais vis daugiau eismo įvykių įvyksta dėl išgėrusių vairuotojų kaltės. Draudimo bendrovės BTA duomenimis, šiemet per dešimt mėnesių išgėrusių vairuotojų bylų skaičius jau pasiekė 2012-ųjų metų dvylikos mėnesių rezultatą. Policijos departamento prie VRM duomenimis, 2013 m. policijos pareigūnai išaiškino 13 064 neblaivius vairuotojus.
6. „Nekviestos meilės“ aktorius kaltinamas vairavęs neblaivus ir tris kartus atsitrenkęs į tą patį automobilį
Sandra Kuzmičiūtė, Portalas "Delfi", 2014 11 17
Aktorius Tomas Žaibus pirmadienio rytą leido teisme. Vyras baudžiamas už KET pažeidimus. Aktorius yra kaltinamas, kad vairavo neblaivus ir statydamas savo automobilį apgadino šalia stovėjusį „Mercedes-Benz“.
7. Dėl pražudyto žmogaus J. Radzevičiaus laukia itin nemaloni žinia
Rita Gečiūnaitė, Portalas "Delfi", 2014 11 17
Liepos pradžioje per avariją Vilniuje mirtinai žmogų sužalojusio televizijos laidų vedėjo Jono Radzevičiaus laukia itin nemaloni žinia. Prokuratūra jau gavo svarbiausius avarijos aplinkybių tyrimus.
8. Mažeikiuose girtam vyrui šovė į veidą
Portalas "Delfi", 2014 11 17
Mažeikių policijos pareigūnai aiškinasi, kas įvyko tarp dviejų vyrų, kad vienas išsitraukė ginklą ir šovė į veidą.
9. Girtas tėvas „lūžo“ kelkraštyje – vežė penkiametį sūnų
Paulius Sadauskas, Portalas "Delfi", 2014 11 16
Sekmadienį, apie 18.30 val., Klaipėdos rajone, Šilutės kelyje, važiuojant link Jakų žiedinės sankryžos, policininko, esančio ne tarnyboje ir važiavusio su šeima namo, dėmesį patraukė priekyje važiavęs automobilis "VW Golf". Automobilis vinguriavo po kelią, jo vairuotojas be jokio pagrindo staiga stabdydavo.
10. Prisigėręs panevėžietis suzombėjo
Portalas "Delfi", 2014 11 15
Lapkričio 14 d., apie 23 val., kavinėje, esančioje Panevėžyje, Laisvės a., girtas (1,70 prom.) panevėžietis E. M. (gimęs 1991 m.) sumušė bei įkando į ranką R. G. (gimusiam 1990 m.), gyv. Kauno r.
11. Alaus baro lankytojas nustebino barmenę - pademonstravo savo „pasididžiavimą“
Portalas "Delfi", 2014 11 15
Rokiškietė D. B., gimusi 1953 m., policijai pranešė, kad lapkričio 10 d., 14 val., jai dirbant alaus bare, Rokiškyje, Panevėžio g., atėjęs neblaivus nepažįstamas jaunuolis iškoneveikė ją necenzūriniais žodžiais, viešai demonstravo savo lytinį organą.
12. Girtas „Audi“ vairuotojas po kaimą vežiojo bičiulį ir tris vaikus
Portalas "Delfi", 2014 11 14
Lapkričio 13 dieną apie 21 valandą Pakruojo rajone, Pakruojo kaime, dirbę Šiaulių apskrities policijos Pakruojo rajono komisariato patruliai pastebėjo įtartinai manevruojantį „Audi 80“, iš po kurio žaižaravo kibirkštys.
13. Girtas vairuotojas pareiškė, kad lengvasis automobilis jam nebereikalingas, nes vairuos vilkiką
Portalas "Delfi", 2014 11 10
Pirmadienį, apie 15 val., Klaipėdos policija gavo pranešimą, kad Taikos ir Dubysos gatvių sankryžoje automobilis "Mercedes Benz" trenkėsį į skiriamosios juostos salelę, vos nesudaužė klombų su gėlėmis, o aplink avarijos vietą šlitinėja du girti jaunuoliai.
14. Šalčininkų rajone girtas namo šeimininkas peršovė jauną vyrą
Portalas "Delfi", 2014 11 03
Šalčininkų rajone savo kiemą girtas vyras nusprendė ginti šūviais iš nelegaliai laikomo šautuvo. Taikiniu tapo jaunas vyras.
15. Automobilio nesuvaldęs įkaušęs vairuotojas pražudė keleivį
Portalas "Delfi", 2014 11 03
Lapkričio 2 d. 17 val. 40 min. Pagėgių sav., ties Strazdų k., žvyruotame kelyje, automobilis „VW Passat“, kurį vairavo neblaivus T. J. (gimęs 1976 m.), kelio posūkyje nuvažiavo nuo kelio ir apvirto.
16. Girtumas - beveik 5 promilės, bet dar sugebėjo pabėgti iš avarijos vietos ir pasiūlyti kyšį
Portalas "Delfi", 2014 11 02
Lapkričio 1 d., 18.20 val., Jonavos r., Ručiūnų kaime, V. Č. (gimęs 1988 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą (pasišalino iš eismo įvykio vietos, vairavo neblaivus - 4,83 prom.), policijos pareigūnams siūlė 200 litų, o vėliau ir 400 litų kyšį.
17. Girtas vairuotojas didžiai nustebo, kai iš nežymėto „VW Caddy“ išlipęs pareigūnas liepė papūsti
Paulius Sadauskas, Portalas "Delfi", 2014 11 01
Šeštadienį, apie 13.30 val., Klaipėdos policija gavo pranešimą, kad kelyje Klaipėda-Kaunas, šalia uostamiesčio, degalinėje apsilankė girtas automobilio "Opel Vectra" vairuotojas. Beje, keleivis dar girtesnis.
18. Pareigūnams teko pabėgioti paskui dosnų svečią iš Baltarusijos
Paulius Sadauskas, Portalas "Delfi", 2014 10 26
Šaltas ir ramus sekmadienio rytas nežadėjo, kad Klaipėdoje policijos reido metu jis bus kupinas nuotykių. Policijos pareigūnams teko pabėgioti paskui apkūnų, tačiau atkaklų bėglį iš Baltarusijos, ir paauklėti baudomis mandagumą praradusį jauną vyrą.
19. Per reidą įkliuvęs girtas vairuotojas pareiškė: nušaukit mane!
Portalas "Delfi", 2014 10 20
Ankstyvą spalio 20 dienos rytą ne vienas vairuotojas nustebo, pamatęs nemažą automobilių eilę Marijampolės miesto prieigose. Kai kurie vairuotojai piktinosi, kad nesuspės laiku nuvykti į darbą, nuvežti vaikų į mokyklas ar darželius, bet Marijampolės kelių patruliai ėmėsi reguliuoti transporto srautus it tęsė rytinį vairuotojų blaivumo patikrinimą.
20. Teisėja toliau šokiruoja: jeigu nori būti nenubaustas, po avarijos gerk alkoholį
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi", 2014 10 14
Išskirtine malone neblaiviam vairuotojui išgarsėjusi teisėja Tatjana Juvko toliau šokiruoja savo sprendimais – šįkart ji nusprendė, kad į pasienio užkardos tvorą atsitrenkęs ir net 2,94 promiles alkoholio pripūtęs traktoristas buvo blaivus.
Iš viso: 208
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-208]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas