Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Ar lietuviai girtauja?


1. Alkoholizme skendusiam rokeriui akys atsivėrė pakliuvus į ligoninę
Deimantė Gruodė, Klaipėda, 2017 07 17
„Namuose buvau sukniubęs. Jau netgi prasidėjo alkoholinė epilepsija. Motina iškvietė greitąją pagalbą ir mane skubiai išvežė į ligoninę“, – atvirai kalba legendinės roko grupės „Poliarizuoti stiklai“ lyderis Šarūnas Mačiulis-Šaras (58), skendėjęs alkoholizmo liūne, bet jau devynerius metus nebegeriantis nė lašo.
2. Kauno rajono gyventojas miške naminukę virė savo žmonai?
Kauno diena, 2017 07 15
Kauno rajone naminę degtinę viręs vyriškis tikino norėjęs pasitarnauti savo žmonai.
3. Klaipėdos patrulių naktį patikrintos merginos turėjo miltelių
Vakarų ekspresas, 2017 07 14
Klaipėdoje, Taikos pr. greta 58 namo, patruliuojantys Patrulių rinktinės pareigūnai pastebėjo dvi įtartinai besielgiančias jaunas merginas, informavo Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Nustačius vienos jų tapatybę, paaiškėjo, jog mergina nepilnametė, jai vos 15 metų, ji yra pabėgusi iš namų ir ieškoma artimųjų. Pareigūnams susisiekus su mama, pastaroji nurodė, jog dukra vartoja narkotines medžiagas. Kartu su nepilnamete panele buvo jos draugė. Abi merginos neneigė vartojusios narkotinių medžiagų, o greta jų ant suoliuko rastas plastikinis kokteilių šiaudelis, kuriame buvo baltos spalvos miltelių - galimai narkotikų.
4. Penkių dienų naujagimis ir girta jo motina – ligoninėje
Diena media, 2017 07 14
Ligoninėje atsidūrė penkių dienų naujagimis, jis namuose buvo su neblaiviais suaugusiaisiais.
5. Tauragės pareigūnams teko tramdyti girtą vaikų globos namų auklėtinę
Delfi.lt, 2017 07 13
Tauragės vaikų globos namuose gyvenanti paauglė sukėlė ant kojų pareigūnus ir su jais susigrūmė.
6. Girtas jaunuolis savo narsą įrodinėjo šokdamas nuo jūros tilto, o išgelbėtas ėmė plūstis
Mindaugas Milinis, Delfi.lt, 2017 07 08
Su kompanija viename Palangos naktiniame klube šėlęs kaunietis Aivaras B. savo drąsą panoro parodyti ir aplinkiniams. Nuėjus ant jūros tilto po mėnesio devynioliktąjį gimtadienį švęsiantis narsuolis nusirengė ir, nepaisydamas bičiulių perspėjimų, šoko į jūrą. Vos kelias sekundes sugebėjęs išsilaikyti vandens paviršiuje Aivaras B. ėmė skęsti.
7. Areštinėje atsidūrė girta Pravieniškių pareigūnė, bandžiusi gelbėti savo girtą sutuoktinį
Delfi.lt, 2017 07 04
Liepos 3 d. apie 13.45 val. Alytuje, Jotvingių g., Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato patalpose, kabinete, ne tarnybos metu neuniformuota neblaivi (1,47 prom.) Pravieniškių pataisos namų vyresnioji specialistė (gim. 1972 m.) bandė papirkti pareigūną.
8. Šeštadienį Telšiuose neblaivus nepilnametis smaugė ir spardė motiną
Delfi.lt, 2017 07 02
Šeštadienio vakarą Telšių policija gavo pranešimą apie smurtaujantį neblaivų sūnų. Neblaivus nepilnametis namuose daužė, laužė baldus, išlaužė duris bei smaugė ir spardė savo motiną.
9. 1,70 prom. girtumas ne rodiklis – į tarnybą leitenantas vyko neblaivus
Delfi.lt, 2017 07 02
Šeštadienio rytą Kauno pareigūnai sustabdė į tarnybą vykusį Viešojo saugumo tarnybos pareigūną. Leitenantui nustatytas vidutinis girtumas.
10. Penktadienis Šiaulių apskrityje: neblaivūs vyrai smurtavo prieš neblaivias sugyventines
Delfi.lt, 2017 07 01
Kaip praneša Šiaulių policija, penktadienio vakarą ir naktį Šiaulių apskrityje neblaivūs vyrai mušė neblaivias sugyventines.
11. Virtuviniu peiliu ginkluotas girtas vyras grasino papjauti patėvį
Delfi.lt, 2017 07 01
Penktadienio vidurdienį Kėdainių rajone girtas vyras švaistėsi virtuviniu peiliu. Visiškai girtas vyras grasino nužudyti patėvį.
12. Kruvina drama Vilniaus rajone: ginkluoto vyro užpultą mamą stojo ginti jos vaikai, vienas sužalotas
Delfi.lt, 2017 06 30
Vilniaus rajone policija skubėjo į kruvinas grumtynes. Gelbėdami mamą sūnūs bandė atimti ginklą iš ją užpuolusio vyro. Per grumtynes vienas moters vaikų buvo sužalotas.
13. Joninių naktį Šventojoje draugas suspardė merginą
Klaipėda, 2017 06 25
Nepilnamečių linksmybės didžiausiame šalies kurorte – Palangoje baigėsi rimtais sužalojimais. Praeiviai vieną merginą aptiko stipriai sumuštą gatvėje.
14. Girtas biržietis įsibrovė į uždarytą policijos komisariatą
Delfi.lt, 2017 06 25
Birželio 24 d. 16 val. Biržuose, Vytauto g., neblaivus (2,25 prom.), vyras (gim. 1984 m.), nepaisydamas prie Biržų r. policijos komisariato paradinių durų esančios iškabos, kaip elgtis interesantams, norint išsikvieti policijos pareigūnus, perlipo komisariato saugomos teritorijos tvorą.
15. Į areštinę uždarytas karinės žvalgybos ir kontržvalgybos pareigūnas
Delfi.lt, 2017 06 25
Birželio 24 d. 19.30 val. Trakų r., Račkūnų kaime, namuose, neblaivus (1,48 prom.) Antrojo operatyvinių tarnybų departamento prie Krašto apsaugos ministerijos pareigūnas B. K. (gim. 1982 m.), mažametės dukros (gim. 2011 m.) akivaizdoje, smurtavo prieš žmoną (gim. 1975 m.).
16. Alkoholio draudimai vis dar kelia klausimų
Justina Ilkevičiūtė, Delfi.lt, 2017 06 15
Nors festivalių rengėjai raminami, kad mokamuose masiniuose renginiuose alkoholiu prekiauti bus galima, nėra aišku, ar tikrai juose įsikūrusioms prekyvietėms bus išduodamos licencijos.
17. Apstulbino draudikų pasiūlymas dukrai: kas čia vyksta?
Rūta Pukenė, Delfi.lt, 2017 04 23
Metukų dukrą auginantis Egidijus Baseckas pripažino likęs lengvai šokiruotas, kai sulaukė laiško su pasiūlymu iš „Lietuvos draudimo“.
18. Su sugyventine susipykęs kareivis uždarytas į areštinę
Delfi.lt, 2017 02 16
Vasario 15 d., apie 22.40 val., Lazdijų r., namuose, neblaivus (0,83 prom.) O. P., gim. 1982 m., (tarnauja Lietuvos kariuomenės mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis vilkas“ didžiosios kunigaikštienės Birutės Ulonų batalione vyresniuoju eiliniu), ne tarnybos metu, panaudojo fizinį smurtą prieš sugyventinę J. J., gim. 1982 m.
19. Rokiškyje smurtas artimoje aplinkoje „liejasi laisvai“
Gimtasis Rokiškis, 2017 02 12
Dėl smurtavimo ir grasinimų į policiją priverstos kreiptis ne tik moterys, bet ir agresyvių vaikų bijantys vyrai.
20. Atvykus policijai girtas vyras bute sukėlė chaosą: ėmė mosuoti ginklu ir grasino visus iššaudyti
Delfi.lt, 2017 02 03
Klaipėdos policijos pareigūnai, gavę pranešimą, kad bute yra mirusi moteris, nuvyko į nurodytą vietą, tačiau čia teko tramdyti girtą ir ginkluotą vyrą.
Iš viso: 31
Straipsniai: [1-20] [21-31]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas