Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Darbiečių ambicijos ir grąža


1. Aukščiausiasis Teismas skelbs sprendimą Darbo partijos byloje
Delfi.lt, 2016 12 30
Aukščiausiasis Teismas penktadienį skelbs sprendimą Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ byloje. Generalinė prokuratūra prašo baudžiamąją bylą grąžinti Apeliaciniam teismui nagrinėti iš naujo, nes esą buvo neteisingai pritaikytas baudžiamasis įstatymas, taip pat padaryta esminių Baudžiamojo proceso kodekso pažeidimų.
2. L. Graužinienė: nesuprantu, kuo grindžiami kaltinimai V. Gapšiui
Delfi.lt, 2016 06 15
Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė teigia, nematanti pagrindo bendrapartiečiui Vytautui Gapšiui taikyti specialaus liudytojo statusą teisėsaugos atliekamame ikiteisminiame tyrime dėl galimo „MG Baltic“ koncerno poveikio politikams.
3. V. Uspaskichas: prokurorams paprašius neliečiamybės naikinimo, V. Gapšys turėtų pasitraukti iš Seimo ir partijos
Delfi.lt, 2016 05 30
Darbo partijos įkūrėjas ir buvęs ilgametis lyderis Viktoras Uspaskichas sako, kad tuo atveju, jeigu prokurorai kreiptųsi dėl parlamentaro Vytauto Gapšio neliečiamybės, jis turėtų atsisakyti Seimo nario mandato ir pasitraukti iš partijos.
4. Prokurorams pareikalavus V. Gapšio imuniteto, „darbiečiai" žada reaguoti greitai
Delfi.lt, 2016 05 30
Valdančioji Darbo partija sprendimus dėl parlamentaro, partijos rinkimų štabo vadovo bei pirmininko pirmojo pavaduotojo Vytauto Gapšio, kurio darbo kabinete ir namuose teisėsaugos pareigūnai atliko kratas, priims po tikslesnės teisėsaugos informacijos.
5. Po kratų pas V. Gapšį – netikėtas V. Uspaskicho pareiškimas
Eglė Samoškaitė, Delfi.lt, 2016 05 30
Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnams atlikus kratas pirmojo Darbo partijos vicepirmininko Vytauto Gapšio namuose ir darbo vietoje Seime, buvęs Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas sako pasitikintis Lietuvos teisėsaugos sistema.
6. Ž. Pinskuvienei – akibrokštas iš atleistų darbuotojų
Mindaugas Jackevičius, Delfi.lt, 2016 05 26
Apie „šeimų klanus“ kalbėjusi ir masiškai darbuotojus atleidinėjusi Širvintų rajono savivaldybės administracija užlipo ant grėblio – atleisti darbuotojai teisme švenčia pergales, gaus kompensacijas ir turės būti grąžinti į darbą.
7. Nuteistasis V. Gapšys išsaugos Seimo nario kėdę
Lietuvos rytas, 2016 05 11
„Darbiečio“ parlamentaro Vytauto Gapšio nenustebino Konstitucinio teismo (KT) sprendimas atsisakyti nagrinėti Seimo prašymą pradėti jam apkaltą.
8. Dėl praleistų posėdžių „darbiečiui“ G. Tamošiūnui sumažinta alga
Delfi.lt, 2016 05 07
Dėl kovą praleistų posėdžių Seimo valdyba trečdaliu sumažino atlyginimą valdančiosios Darbo partijos atstovui Gintarui Tamošiūnui.
9. Darbo partijos byloje – šūsnis skundų
Delfi.lt, 2016 05 06
Proceso dalyviai Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ byloje aktyviai naudojosi teise paduoti kasacinius skundus Aukščiausiajam Teismui – teismas gavo šūsnį skundų, tačiau nagrinės ne visus.
10. Darbo partijos plakatuose vietoje L. Graužinienės – kita moteris
Birutė Vyšniauskaitė, LRT.lt, 2016 05 03
Kodėl Darbo partijos rinkimų plakatuose nėra vienos jos kūrėjų, buvusios lyderės, dabartinės Seimo vadovės Loretos Graužinienės? Ar partijos vadovybei ji kuo nors nepriimtina? Pati L. Graužinienė tai komentuoti atsisakė, pareikšdama, jog nesikiša į partijos rinkimų reikalus.
11. Prokurorai nepalieka V. Uspaskicho ramybėje
Delfi.lt, 2016 04 28
Generalinė prokuratūra trečiadienį Aukščiausiajam Teismui apskundė nuosprendį Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ byloje ir prašo bylą grąžinti iš naujo nagrinėti Lietuvos apeliaciniam teismui.
12. L. Graužinienė apie „darbiečių" rinkimų sąrašą: gal aš, moteris, nesikišiu šį kartą
Delfi.lt, 2016 04 27
Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė neprognozuoja, kas ves Darbo partiją į Seimo rinkimus ir ar tai bus partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis.
13. Darbo partijoje bręsta keisti dalykai
Birutė Vyšniauskaitė, LRT.lt, 2016 04 27
„Būtų gerai, jei Viktoras Uspaskichas rudenį vestų partiją į Seimo rinkimus ir būtų rinkimų sąrašo lyderiu. Blogai tikrai nebūtų. Ar apie tai kalbėsimės Briuselyje, nežinau. Skrendame be kostiumų, o tiesiog pabūti kartu, pabendrauti“, – LRT.lt sakė Darbo partijos senbuvis Seimo pirmasis vicepirmininkas Vydas Gedvilas.
14. V. Uspaskicho pranešimas apie žiurkes ir ekonomiką tapo Darbo partijos renginio sensacija
Eglė Samoškaitė, Delfi.lt, 2016 04 24
Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis sekmadienį vykusiame suvažiavime pareiškė esantis pasirengęs vesti partijos kandidatų sąrašą Seimo rinkimuose, jeigu taip nutars partija.
15. Viktoras Uspaskichas „darbiečiams“ pareiškė, kad politikai – blogiau už velnią, todėl nenorintis būti vienu jų
Laura Vireliūnaitė, 15min.lt, 2016 04 24
Sekmadienį vykusiame Darbo partijos suvažiavime apsilankęs partijos įkūrėjas, dabar šiai partijai nebepriklausantis Viktoras Uspaskichas kritikavo Lietuvos politikus, esą nesugebančius pagerinti Lietuvos žmonių gyvenimo, kalbėjo apie ekologiją, o savo pasitraukimą paaiškino sekdamas pasaką apie velnią.
16. V. Uspaskicho nebeliko dėmesio centre
Delfi.lt, 2016 04 21
Darbo partijos įkūrėjo ir idėjinio lyderio, europarlamentaro Viktoro Uspaskicho kalbos trauktis iš aktyvios politikos virsta realybe – politiko pavardės nebeliko tarp visuomenės veikėjų, kuriais labiausiai pasitikima, rodo visuomenės nuomonės apklausa.
17. S. Bucevičius: su Darbo partija nekandidatuosiu
Delfi.lt, 2016 03 25
Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Saulius Bucevičius teigia Seimo rinkimuose su Darbo partija nebedalyvausiąs.
18. Seimas atmetė siūlymą aiškintis Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ lėšų kilmę
Delfi.lt, 2016 03 24
Seimas ketvirtadienį atmetė konservatorių siūlymą sudaryti Seime komisiją, kuri aiškintųsi Darbo partijos prieš maždaug dešimtmetį neapskaitytų 24 mln. litų (beveik 7 mln. eurų) kilmę.
19. Dėl duodant interviu pareikštos nepagarbos teismui V. Uspaskichui skirta didelė bauda
Delfi.lt, 2016 03 21
Kauno apygardos teisme pirmadienį priimtas baudžiamasis įsakymas, kuriuo Viktoras Uspaskichas pripažintas kaltu dėl nepagarbos teismui ir nubaustas 3766 eurų bauda.
20. V. Uspaskichas ir V. Gapšys susimokėjo baudas
Delfi.lt, 2016 03 13
Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas ir parlamentaras Vytautas Gapšys sumokėjo teismo skirtas baudas už apgaulingą buhalterinės apskaitos tvarkymą, patvirtino jų advokatai.
Iš viso: 41
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-41]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas