Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Darbiečių ambicijos ir grąža


1. Darbo partija supyko
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi", 2015 12 28
Darbo partija pyksta. Pyksta, kad socialdemokratai į Europos Audito Rūmus deleguoja finansų ministrą Rimantą Šadžių: esą sudarant koalicinę sutartį buvo sutarta, kad prioritetas bus skiriamas Darbo partijos teikiamam kandidatui.
2. V. Mazuronis pasakė viską, ką galvoja apie L. Graužinienę
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi", 2015 12 24
Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis pasipiktino Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės teiginiais apie neaiškią partijos ateitį. Politikas sako, kad tai kliedesiai ir abejonių labiau turėtų kilti ne dėl Darbo partijos, o dėl pačios L. Graužinienės pozicijų partijoje.
3. V. Uspaskichas traukiasi iš Darbo partijos
Eglė Samoškaitė, Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi", 2015 12 23
Besibaigiant baudžiamosios bylos svarstymui Lietuvos apeliaciniame teisme, Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas traukiasi iš partijos. Apie tai jis paskelbė Darbo partijos tarybos posėdyje Kaune.
4. V. Mazuronis: su D. Gineikaite pasielgta kaip įmanoma griežčiausiai
Portalas "Delfi", 2015 12 22
Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis remia „darbietę“ žemės ūkio ministrę Virginiją Baltraitienę ir sako, kad su Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) direktore Daiva Gineikaite ji pasielgė kaip įmanoma griežčiausiai.
5. V.Uspaskichui pareikšti įtarimai dėl teisėjų įžeidimo
Portalas "Delfi", 2015 12 19
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato tyrėjai europarlamentarui Darbo partijos garbės pirmininkui Viktorui Uspaskichui pareiškė įtarimus dėl Darbo partijos bylą nagrinėjusio teismo įžeidimo.
6. Darbo partija užsimojo prieš NŽT direktorę
Lietuvos rytas, 2015 12 18
Darbo partijos Seimo nariams niekaip neįtinka jau metus Nacionalinei žemės tarnybai (NŽT) vadovaujanti Daiva Gi- neikaitė.
7. Darbo partija užsimojo prieš NŽT direktorę
Indrė Vainalavičiūtė, Lietuvos rytas, 2015 12 18
Darbo partijos Seimo nariams niekaip neįtinka jau metus Nacionalinei žemės tarnybai (NŽT) vadovaujanti Daiva Gineikaitė.
8. „Vikondos" jubiliejuje dalyvavęs Kauno VMI vadovas pateikė savo versiją
Paulius Garkauskas; Erika Fuks, Portalas "Delfi", 2015 11 10
Po mokestinių patikrinimų su „Vikonda" koncernu susijusioms įmonėms - Kauno apskrities Valstybinės mokesčių inspekcijos vadovas Gintautas Muznikas dalyvavo koncerno 25-ojo jubiliejinio gimtadienio šventėje.
9. V. Uspaskichas: atsisakau teisme sakyti baigiamąją kalbą
Portalas "Delfi", 2015 11 06
Kalėti nuteistas europarlamentaras Viktoras Uspaskichas jo bylą nagrinėjančiam Apeliaciniam teismui pranešė, kad atsisako teisės sakyti baigiamąją kalbą.
10. V. Uspaskichas trečią kartą neatvyko į teismą
Portalas "Delfi", 2015 10 16
Europarlamentaras Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas trečią kartą neatvyko į Lietuvos apeliacinio teismo posėdį sukčiavimo byloje.
11. Darbo partija smūgiuoja A. Butkevičiui: aiškinsis dėl premjero žento verslo
Portalas "Delfi", 2015 10 15
Opozicijos iniciatyvą atlikti parlamentinį tyrimą dėl socialdemokratų lyderio Algirdo Butkevičiaus žento Evaldo Vaitasiaus verslo parėmė ir koalicijos partneriai „darbiečiai“.
12. Premjeras stebisi „Darbo partijos“ populizmu
Portalas "Delfi", 2015 10 15
Premjerą Algirdą Butkevičių nustebino Darbo partijos „populizmas“, šiai ketvirtadienį palaikius opozicijos siūlymą atlikti parlamentinį tyrimą dėl ministro pirmininko žento Evaldo Vaitasiaus verslo. Premjeras sako, kad parlamentinis tyrimas gali tapti „darbą imituojančia procedūra, už kurią moka mokesčių mokėtojai“.
13. V. Uspaskichas vėl neatvyko į Darbo partijos bylos posėdį
Portalas "Delfi", 2015 09 18
Europarlamentaras, Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas vėl neatvyko į Lietuvos apeliacinio teismo posėdį sukčiavimo byloje.
14. V. Uspaskicho advokatas prašo politiką išteisinti, arba atidėti bausmės vykdymą
Portalas "Delfi", 2015 09 18
Europarlamentaro, Darbo partijos įkūrėjo Viktoro Uspaskicho advokatas Algirdas Miškinis prašo išteisinti jo klientą, o jeigu nuosprendis būtų paliktas galioti, atidėti bausmės vykdymą.
15. Kyšio viražai – dovanų kuponai virsta pinigais
Milda Kuizinaitė, Lietuvos rytas, 2015 08 20
Jau seniai sklido kalbos, kad Rinkos reguliavimo agentūra tapo Darbo partijos prieglauda, kurioje be kyšio negalima žengti nė žingsnio. Dabar paaiškėjo, kad šios agentūros vadovai ir jų artimieji buvo dažni prabangių parduotuvių lankytojai.
16. STT sulaikė su Darbo partija susijusius valdininkus ir juos papirkusią verslininkę
Liepa Želnienė, 15min.lt, 2015 08 19
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos pareigūnai sulaikė kyšininkavimu įtariamus Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros vyriausiąjį patarėją Žilviną Putramentą ir su ta pačia partija susijusią buvusią direktorę Rasitą Kraujalytę–Noreikienę. Taip pat sulaikyta šiuos valstybės tarnautojus papirkusi dviejų įmonių savininkė K.K.
17. Kultūros ministro saviveikla įžiebė rimtus šokius su kardais
Vytautas Bruveris, Lietuvos rytas, 2015 07 28
Kaip liūtas šoko į akis premjerui, bet vėliau ėmė ieškoti būdo, kaip atsitraukti pernelyg nepabrukus uodegos.
18. Darbo partija turi naują pirmininką: V.Mazuronis įveikė A.Paulauską
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi", 2015 05 30
Valdančiajai koalicijai priklausanti Darbo partija šeštadienį susirinko į suvažiavimą, kuriame išrinktas naujasis partijos pirmininkas. Nors kandidatų į pirmininko postą buvo net 14, galiausiai jų beliko vos du - DP naujokas Valentinas Mazuronis ir Artūras Paulauskas. Slaptame balsavime darbiečiai palaikė V. Mazuronį.
19. Naujasis Darbo partijos koziris Seimo rinkimuose: kokias permainas žada V. Mazuronis
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi", 2015 05 30
Darbo partija (DP) šeštadienį iširinko naująjį pirmininką – pasitraukusią Loretą Graužinienę keičia DP naujokas Valentinas Mazuronis. DP įkūrėjas Viktoras Uspaskichas neslepia, kad šis žingsnis labai svarbus prieš kitąmet vyksiančius Seimo rinkimus.
20. V. Baltraitienė traukiasi, bet rinkimų intriga lieka
Tadas Ignatavičius, Lietuvos rytas, 2015 05 29
Vos prieš mėnesį „darbiečių“ gretas papildęs ir jų lyderio posto siekiantis Valentinas Mazuronis vienu varžovu turės mažiau – iš kovos pasitraukė Virginija Baltraitienė. Ar tai padės partijos naujokui?
Iš viso: 38
Straipsniai: [1-20] [21-38]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas