Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Darbiečių ambicijos ir grąža


1. V. Uspaskicho reabilitacija nepavyko: atsistojo ir išėjo
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi", 2014 12 01
Darbo partijos įkūrėjo Viktoro Uspaskicho reabilitacija Seimo Žmogaus teisių komitete nepavyko.
2. Darbo partijos kandidatas į Vilniaus merą – J. Pinskus
Portalas "Delfi", 2014 10 29
Darbo partijos Vilniaus miesto skyriaus taryba trečiadienį savivaldybės tarybos narį Joną Pinskų patvirtino kandidatu į sostinės merus.
3. Po netikėto politinio šūvio – versijų šukės
Vytautas Bruveris, Tadas Ignatavičius, Portalas "Delfi", 2014 09 27
Kas nulėmė vienos garsiausių prezidentės Dalios Grybauskaitės kritikių Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės stebuklingą atsivertimą? Į šį klausimą tebeieškoma atsakymo, kai energetikos ministru netikėtai buvo paskirtas Rokas Masiulis.
4. Kibirkštys dėl V.Uspaskicho
Vytautas Bruveris, Lietuvos rytas, 2014 09 25
Nesentai iškeptas Seimo narys „darbietis" Gintaras Tamošiūnas uoliai stengėsi įrodyti ištikimybę savo partijos dvasiniam vadovui Viktorui Uspaskichui, bet patyrė nesėkmę.
5. Vėl grįžta prie V. Uspaskicho neliečiamybės klausimo
Portalas "Delfi", 2014 09 15
Lietuvos valdžios institucijų prašymas panaikinti Darbo partijos įkūrėjo Viktoro Uspaskicho teisinę neliečiamybę perduotas nagrinėti Europos Parlamento (EP) Teisės reikalų komitetui.
6. Dėl eismo įvykio prašo naikinti „darbiečio“ neliečiamybę
Portalas "Delfi", 2014 09 15
Generalinis prokuroras Darius Valys pirmadienį kreipėsi į Seimą dėl parlamentaro „darbiečio“ Dariaus Ulicko neliečiamybės panaikinimo, kad jis galėtų būti patrauktas atsakomybėn dėl eismo įvykio.
7. Dėl V. Uspaskicho teisinio imuniteto - kreipimasis į EP
Portalas "Delfi", 2014 07 21
Pirmadienį generalinio prokuroro pavaduotojas, einantis generalinio prokuroro pareigas, Darius Raulušaitis išsiuntė prašymą Europos Parlamento (toliau – EP) pirmininkui Martinui Schulzui atšaukti Europos Parlamento nario Viktor Uspaskich teisinį imunitetą baudžiamojoje byloje, kuri šiuo metu nagrinėjama Lietuvos apeliaciniame teisme.
8. Subliuško Ž. Pinskuvienės viltis užimti Seimo nario kėdę
Portalas "Delfi"", 2014 06 09
Konstitucinis Teismas (KT) sekmadienį nusprendė nenagrinėti Seimo paklausimo dėl Seimo rinkimų įstatymo pažeidimo, kai vietoj iš parlamento pasitraukusio Darbo partijos įkūrėjo Viktoro Uspaskicho Seimo nario įgaliojimai buvo pripažinti Gintarui Tamošiūnui.
9. V. Uspaskichas bendražygio šeimos iždą papildė stambia pinigų suma
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2014 06 06
Dešimtis regioninių interneto portalų kontroliuojanti bendrovė „Interneto žinios“ kiek nutolo nuo Darbo partijos.
10. V. Uspaskichas imuniteto kol kas neįgijo
Portalas "Delfi"", 2014 06 04
Lietuvos apeliacinis teismas trečiadienį nesutiko nutraukti Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ bylos, nes, jo teigimu, vienas iš teisiamųjų - Viktoras Uspaskichas - europarlamentaro imuniteto kol kas neįgijo.
11. V. Uspaskichas – nebe Seimo narys
Portalas "Delfi"", 2014 06 03
Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas atsisakė Seimo nario mandato. „Atsistatydinu iš Seimo narių, nes esu išrinktas Europos Parlamento nariu“, - antradienį per Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdį atsistatydinimo pareiškimą perskaitė V.Uspaskichas.
12. „Darbiečių“ stovykloje – sąmyšis
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2014 05 27
Darbo partija atsidūrė sunkioje padėtyje. Kai partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas išrinktas į Europos Parlamentą (EP), „darbiečiai“ nebežino, kas užims jo vietą.
13. KT paskelbė savo verdiktą dėl „darbiečių“
Portalas "Delfi"", 2014 05 27
Seimo sprendimas į rinkimų sąrašą grąžinti iš jo ankstesnės kadencijos parlamento išbrauktus keturis balsų pirkimo skandale minėtus „darbiečius“ prieštarauja Konstitucijai bei konstitucinės teisinės valstybės ir atsakingo valdymo principams, antradienį paskelbė Konstitucinis Teismas (KT).
14. V. Uspaskicho gynyba: Maskvoje politikas ne dergė Lietuvą, o rūpinosi jos ateitimi
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2014 05 06
Rusijoje politinio prieglobsčio prašęs Darbo partijos (DP) įkūrėjas Viktoras Uspaskichas neišsižada prieš septynerius metus Maskvoje pasakytų žodžių apie Lietuvoje veikiančius teisėsaugos klanus, jų daromus nusikaltimus, bauginamus žmones ir esą slapta į partijas infiltruojamus žmones.
15. Prezidentei parūpo Darbo partijos elektoratas?
Povilas Urbšys, Portalas "Delfi"", 2014 05 06
Gegužės 1-ąją per LRT vykusius kandidatų į prezidentus debatus prezidentė Dalia Grybauskaitė, išgirdusi E.Jakilaičio klausimą, ar ji, išrinkta antrajai kadencijai, ir vėl skirtų Darbo partijos narius ministrais, bandė nuo atsakymo išsisukti – ėmė kalbėti apie tai, kokius ji inicijavo įstatymus dėl teismų proceso pagreitinimo.
16. Šilutės Darbo partijos pažiba skęsta nemalonioje istorijoje
Portalas "Delfi"", 2014 05 06
Darbo partijos Šilutės skyriaus vedlys, buvęs kandidatas į Seimo narius, o dabar įtakingiausias ir turtingiausias Šilutės rajono tarybos valdančiosios koalicijos veikėjas Saulius Stankevičius susilaukė nemalonių kaltinimų iš žinomo futbolo teisėjo Dariaus Mieželio.
17. Darbo partija ar įdarbinimo agentūra?
Agnė Bilotaitė, Portalas "Delfi"", 2014 05 05
Balandžio 28 dieną Lietuvos Investuotojų forumo iniciatyva surengta akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“, o Seime susirinkę pilietiškai atsakingi visuomenininkai pripažino, kad jų pastangas kovoti su šešėliu ir korupcija Lietuvoje itin nemotyvuoja Vyriausybės laikysena ir politikų elgesys.
18. V. Vonžutaitė - ligos patale?
Portalas "Delfi"", 2014 05 05
Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ baudžiamąją bylą nagrinėjantis Lietuvos apeliacinis teismas pirmadienį posėdyje apklausia kultūros ministro patarėją Dalią Vencevičienę.
19. Darbo partija kaista
Vytautas Bruveris, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 04 16
Vienus iš postų stumia saviškiai, o kitus, vos pradėjusius plačiai gyventi, mėto koalicijos partneriai. Tokie neramūs laikai atėjo valdančiajai Darbo partijai. Vienas ištikimiausių „darbiečių“ dvasinio vadovo Viktoro Uspaskicho statytinių Vytautas Gapšys susiruošė palikti partijos frakcijos seniūno postą ir paskelbti naujus rinkimus. Pats jis juose, žinoma, dalyvaus.
20. V. Uspaskichas išsigrynina
Eglė Samoškaitė; Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2014 03 24
Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas tam tikra prasme išsigrynina pinigus, parduodamas savo valdytą nekilnojamąjį turtą (NT) susijusioms įmonėms. Be to, V. Uspaskichas partiečiams vėl atstoja banką – „darbiečių“ patriarchas vėl dalija paskolas.
Iš viso: 33
Straipsniai: [1-20] [21-33]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas