Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Dvigubi standartai Lietuvoje


1. Į laisvę paleistam „Lapinų“ vadeivai leido pabėgti – nepaskirta jokia kardomoji priemonė
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi", 2014 08 08
Vilniaus narkomafijos lyderiams priskiriamas vilnietis Jonas Dačka, kurį teisėjas Viktoras Kažys skandalingai dar prieš savaitę paleido iš Lukiškių kalėjimo, mėgaujasi laisve be jokių apribojimų – jam iki šiol nepaskirta jokia kardomoji priemonė.
2. Vienus gąsdina, kitus saugo
Tadas Ignatavičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 06 12
Skandalo dėl slaptos informacijos nutekinimo lyg nebūta. Vadinamasis juodasis sąrašas su įtartinų viceministrų pavardėmis Prezidentūroje aptariamas šalia šalies vadovės patarėjos, kuri pati įtariama slaptos informacijos nutekinimu.
3. Už sudėtingų schemų – rojus išrinktiesiems
Milda Kuizinaitė, Artūras, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 06 11
Ignalinos atominės elektrinės uždarymas, Visagino elektrinės projektas ir banko „Snoras“ likvidavimas tapo aukso kasyklomis užsienio konsultantams ir Lietuvos advokatams.
4. Skandalingą tyrimą supančiojo skundai
Tadas Ignatavičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 06 07
Slaptos informacijos nutekinimu įtariama prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėja Daiva Ulbinaitė sėkmingai vilkina nesibaigiantį tyrimą. Dėl advokato pateikiamų skundų gausos byla ir toliau stringa.
5. Teisėjai neišdrįso įkalinti kolegos
Vygandas Trainys, Portalas lrytas.lt, 2014 03 25
„Tokios didelės baudos nenusipelniau“, – ištarė buvęs Vilniaus teisėjas Ryšardas Skirtunas, vakar Kaune nuteistas už tai, kad paėmė du kyšius. Nelaisvės jis išvengė, bet privalės sumokėti 130 tūkst. litų baudą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas