Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Teisėjų klano interesai


1. Teisėjų taryba prezidentei siūlo atleisti R.Skirtuną ir A.Lisauską
Portalas "Delfi"", 2012 05 14
Teisėjų taryba pirmadienį surengtame neeiliniame posėdyje nutarė prezidentei Daliai Grybauskaitei pasiiūlyti atleisti Kauno miesto apylinkės teismo teisėją Almantą Lisauską ir Vilniaus apygardos teismo teisėją Ryšardą Skirtuną. Abu teisėjus siūloma atleisti už teisėjo vardo pažeminimą.
2. Kyšininkavimu įtariamas teisėjas R.Skirtunas: esu suinteresuotas atskleisti tiesą
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2012 04 24
Kyšio ėmimu įtariamas Vilniaus teisėjas Ryšardas Skirtunas antradienį atvyko aiškintis laikinajai Seimo komisijai, sprendžiančiai dėl jo teisinės neliečiamybės panaikinimo. Iš ligoninės neseniai išrašytas teisėjas skundėsi tebešlubuojančia sveikata.
3. Pradėtas tyrimas dėl N.Venckienės: teisėja išnagrinėjo ir patenkino teisme nepriimtą skundą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 04 24
Kauno apygardos teismo teisėja Neringa Venckienė vėl atsidūrė po padidinamuoju stiklu – šįkart ne dėl savo kalbų, o dėl tiesioginio darbo.
4. Teisėjų komisija aiškinasi, kaip verslininko byla atiteko R.Skirtunui
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 04 17
Teisėjų tarybos pirmininkas Gintaras Kryževičius nusprendė sudaryti komisiją, kuri tirs, kaip Vilniaus apygardos teisme skirstomos baudžiamosios bylos. Tai nuspręsta padaryti po skandalo, į kurį pakliuvo 30 tūkst.
5. R.Skirtuno išteisintas verslininkas iš valstybės būtų atgavęs 400 tūkst. Lt
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 04 12
Už išteisinamąjį nuosprendį iš 33 metų Vilniaus verslininko Laimono Jurgelevičiaus advokato Vitoldo Petravičiaus 30 tūkst. litų kyšį, įtariama, gavęs Vilniaus apygardos teismo teisėjas Ryšardas Skirtunas gali pakišti koją ir savo kolegoms – ikiteisminį tyrimą atliekantys Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentai gali apklausti tris jo kolegas.
6. Teisėjai prašo apginti šantažuojamą V. Kondratjevą, G.Kryževičius nežada atsistatydinti
Dainius Sinkevčius, Portalas "Delfi"", 2012 02 03
Teisėjų taryba penktadienį nusprendė kreiptis į generalinį prokurorą Darių Valį, kurio prašys pradėti ikiteisminį tyrimą dėl įvykių Kėdainių rajono apylinkės teisme, kai buvo įsiveržta į teismo pirmininko Vitalijaus Kondratjevo kabinetą ir reikalauta priimti teisėjai Neringai Venckienei palankų sprendimą.
7. Apie D.Grybauskaitę telefonu kalbėjęs Kauno teisėjas Teisėjų tarybą iškeitė į Australiją
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 02 02
Dėl teisėjo vardo pažeminimo iš pareigų atleisti siūlomas Kauno miesto apylinkės teismo teisėjas Almantas Lisauskas dar mažiausiai mėnesį nenusivilks teisėjo mantijos – penktadienį suplanuotame Teisėjų tarybos posėdyje teisėjas nepasirodys, nes ketvirtadienį su vienu Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) teisėju išskrido atostogauti į Australiją.
8. G.Kryževičius: susidaro įspūdis, kad Lietuvos teismų sistemoje korupciniai ryšiai yra tapę lyg ir standartu
Žinių radijas, 2012 02 01
Skandinavijos šalyse korupciniai teisėjų ryšiai esą neįsivaizduojami, Žinių radijo laidoje „Aktualusis interviu“ sakė Lietuvos aukščiausiojo teismo pirmininkas Gintaras Kryževičius.
9. G.Kryževičius apie įvykius Kaune: prezidentė galėjo priimti kitokį sprendimą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 01 30
Teisėjų tarybos ir Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas Gintaras Kryževičius sako, kad įvykiai Kauno teismuose, kai tarp teisėjų buvo užsimezgę neformalūs kabinetiniai santykiai ir taip bandyta įtakoti tam tikrus sprendimus bylose, parodė, jog tai – akivaizdi teismų problema. Tačiau, pasak jo, tokie teisėjų veiksmai nebus toleruojami.
10. Po atlikto STT tyrimo iš Kauno teismų traukiasi 4 teisėjai
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 01 26
Po Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) atlikto tyrimo iš pareigų nusprendė trauktis trys Kauno miesto apylinkės teismo teisėjai ir Kauno apygardos administracinio teismo pirmininko pavaduotojas. Atsistatydinimo pareiškimus teisėjai ketvirtadienį įteikė prezidentei Daliai Grybauskaitei.
11. Buvusios teisėjos bylą nagrinės net 17 Aukščiausiojo Teismo teisėjų
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2012 01 17
Iš teisėjos pareigų atleistos Vilniaus miesto 3 apylinkės teismo teisėjos Anželikos Šimaitienės baudžiamosios bylos imsis net iš 17 Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) teisėjų sudaryta Baudžiamųjų bylų skyriaus Plenarinė sesija. Taip antradienį nusprendė A. Šimaitienės bylą nagrinėti turėjusi trijų teisėjų kolegija.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas