Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Atlyginimų vokeliuose sindromas


1. Dėl galimų „vokelių“ „Balsas.lt leidinių“ grupėje pradėtas ikiteisminis tyrimas
Portalas "Delfi"", 2012 11 27
Vieši buvusių „Balsas.lt leidinių“ žurnalistų prisipažinimai apie algas „vokeliuose“ šią žiniasklaidos grupę atvedė į Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) akiratį. DELFI žiniomis, į FNTT kreipėsi tyrimą dėl „vokelių“ atliekanti Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI), o remiantis jos surinkta medžiaga pradėtas ikiteisminis tyrimas.
2. Vilniaus sporto klube – „vokeliai”
Portalas "Delfi"", 2012 11 13
Mokesčių inspektoriai vieno Vilniaus sporto klubo patalpose aptiko ne tik kelis nelegaliai įdarbintus asmenis, bet ir juodosios buhalterijos dokumentų.
3. Įkliuvo „vokelius” mokėjusi šeima
Portalas "Delfi"", 2012 11 07
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Panevėžio apygardos valdyba kartu su Panevėžio apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame praėjusiais metais už apgaulingą apskaitą teista automobilių dujų įrangos montavimo ir buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas teikusios bendrovės direktorė V. K. ir jos sutuoktinis, bendrovės montavimo vadovas R. K., įtariami darbuotojams sumokėję daugiau nei 150 tūkst. Lt neoficialaus atlyginimo ir nuslėpę daugiau nei 135 tūkst. Lt mokesčių. Baudžiamoji atsakomybė gresia ir sutuoktinių bendrovei kaip juridiniam asmeniui.
4. Interneto žiniasklaidos atstovai: mums nepriimtini mokėjimai „vokeliuose“
Portalas "Delfi"", 2012 10 26
Šiomis dienomis keliems „Balsas.lt leidiniai“ grupės žiniasklaidos kanaluose („Ekonomika.lt“, „Valstiečių laikraštis“) dirbusiems žurnalistams viešai prabilus apie galimai neskaidrią šių žiniasklaidos priemonių veiklą, t.y.
5. A.Kubilius apie galimus „vokelius“ „Balsas.lt“ grupėje: neturėtume dėl to stebėtis
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2012 10 24
Premjeras Andrius Kubilius sveikintinu vadina buvusių „Balsas.lt“ leidinių grupės žurnalistų sprendimą prabilti apie jiems esą „vokeliuose“ mokėtus atlyginimus. Vis dėlto toks atsiskaitymas su žurnalistais Vyriausybės vadovo nestebina.
6. Populiariame Vilniaus bare – tūkstantinės sumos „vokeliuose“
Portalas "Delfi"", 2012 07 31
Viename Vilniaus Gedimino prospekto bare nustatytas atlyginimų „vokelyje“ mokėjimo faktas – trys virėjos ir baro buhalterė prisipažino gavusios beveik 20 tūkst. litų „vokeliuose“, skelbia Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (AVMI).
7. Į „vokelius” nevengė dėti ir 30 Lt
Portalas "Delfi"", 2012 03 12
Panevėžio mokesčių inspektoriai, tikrindami pasitikėjimo telefonu 1882 gautą informaciją apie „vokelius“, mokamus duoną ir pyragus kepančioje bei jais prekiaujančioje įmonėje, nustatyta, kad Ignalinos rajone įsikūrusios įmonės darbuotojams išmokėta per 14 tūkst.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas