Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Apkaltų procesas


1. Teismo sprendimas: Ričardui Malinauskui teks nugriauti dalį sodybos
Birutė Davidonytė, 15min.lt, 2017 09 29
Druskininkų merui Ričardui Malinauskui teks nugriauti dalį sodybos Latežeryje, Druskininkų savivaldybėje. Kauno apygardos teismas priėmė sprendimą, kuriuo įpareigojo merą nugriauti gyvenamojo namo dalį, tvoros dalį, stoginę, lauko židinį ir sutvarkyti statybvietę. Pats R.Malinauskas tai vadina teisiniu chuliganizmu.
2. Teismo verdiktas „Naftos grupės“ vadovų byloje - gruodį
Delfi.lt, 2017 09 25
Teismas, daugiau nei dvejus metus nagrinėjantis bylą dėl buvusių naftos produktų ekspedijavimo bendrovės „Naftos grupė“ vadovų padarytos 20 mln. eurų žalos bendrovei „Klaipėdos nafta“ bei didelės vertės jos turto iššvaistymo, sprendimą ketina paskelbti gruodį.
3. Kyšininkavimu kaltinamas Eligijus Masiulis savo ir partijos gynybai traukia „būgnų berniuko“ kortą
Liepa Želnienė, 15min, 2017 09 22
Buvęs Liberalų sąjūdžio pirmininkas, kyšininkavimu stambiu mastu įtariamas Eligijus Masiulis neigia savo politinio mokytojo, liberalų vicepirmininko Eugenijaus Gentvilo teiginius, kad galbūt partija įtarimų galėjo sulaukti, nes būtent jai pinigų prašė buvęs partijos pirmininkas. E.Masiulis sako, kad visa byla – mįslingo „būgnų berniuko“ sąmokslas.
4. Apžvalga: politinių partijų bylos
Saulius Jakučionis, 15min.lt, 2017 09 22
Vykstant ikiteisminiam tyrimui dėl politinės korupcijos stambiu mastu, teisėsaugos pareigūnai penktadienį pranešė pateikę įtarimus opoziciniam Liberalų sąjūdžiui ir parlamente atstovaujamai Darbo partijai.
5. Liberalų lyderiai prokurorų įtarimus vadina nepagrįstais: „Tai dviejų vaikinų reikalai“
Liepa Želnienė, 15min.lt, 2017 09 22
Liberalų sąjūdžio pirmininkas Remigijus Šimašius ir liberalų frakcijos Seime seniūnas Eugenijus Gentvilas teisėsaugos pateiktus įtarimus partijai vertina kaip neteisingą faktų interpretavimą.
6. Politinės korupcijos byloje – įtarimai Liberalų sąjūdžiui ir Darbo partijai
Delfi.lt, 2017 09 22
Vienoje stambiausių politinės korupcijos bylų teisėsauga reiškia įtarimus dviem parlamentinėms partijoms – Liberalų sąjūdžiui ir Darbo partijai.
7. Liberalų sąjūdžiui pateikti įtarimai: R. Šimašiaus ir E. Masiulio versijos
Rūta Pukenė, Delfi.lt, 2017 09 22
Penktadienį įtarimų korupcijos byloje sulaukusio Liberalų sąjūdžio pirmininkas Remigijus Šimašius teigia, kad partija nesutinka su metamais kaltinimais ir rengiasi juos paneigti.
8. Kredito unijoje – 3 mln. eurų afera: su svetimais pinigais elgėsi kaip su savais
Dainius Sinkevičius, Delfi.lt, 2017 09 22
Net 3 mln. eurų vertės aferą prasukęs Vilniuje veikusios kreditijo unijos „Amber“ vadovas Adomas Kanopka turės atsisveikinti su laisve – baudžiamąją bylą dėl svetimo turto pasisavinimo išnagrinėjęs teismas 34 metų verslininkui skyrė realią laisvės atėmimo bausmę.
9. STT: kyšius Liberalų sąjūdžiui verslininkai galbūt mokėjo už veikimą koncerno naudai ir dabar, ir ateityje
Delfi.lt, 2017 09 22
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) sako, kad koncernas „MG Baltic“ kyšius Lietuvos liberalų sąjūdžiui įtariamas mokėjęs už veikimą šio koncerno naudai dabar ir ateityje.
10. Generalinis prokuroras kreipsis į Seimą dėl N. Puteikio neliečiamybės
Delfi.lt, 2017 09 21
Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis kreipsis į Seimą su prašymu panaikinti Seimo narių Mišrios grupės atstovo Naglio Puteikio neliečiamybę šmeižto byloje.
11. STT: Artūro Skardžiaus įstatymų pasiūlymai sudarė galimybę pasipelnyti valstybės sąskaita
Dovydas Pancerovas, Šarūnas Černiauskas, 15min.lt, 2017 09 20
Seimo nario Artūro Skardžiaus siūlytos įstatymo pataisos sudarė galimybes kai kurioms verslo grupėms pasipelnyti valstybės sąskaita. Tai trečiadienį teigė Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai, įvertinę politiko teiktus pasiūlymus dėl Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo.
12. Prekyba poveikiu kaltinamas G. J. Furmanavičius: esu linkęs bendradarbiauti su teismu
Delfi.lt, 2017 09 20
Prekyba poveikiu kaltinamas buvęs Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) vadovės patarėjas Gintaras Jonas Furmanavičius sako linkęs bendradarbiauti su teismui ir duos parodymus. Jis kaltės nepripažįsta.
13. Buvęs J. Miltinio teatro vadovas bus teisiamas už bandymą priversti aktorę lytiškai santykiauti
Delfi.lt, 2017 09 18
Panevėžio prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame buvęs Panevėžio Juozo Miltinio teatro direktorius Linas Marijus Zaikauskas kaltinamas pasikėsinimu versti lytiškai santykiauti.
14. R. Pakso ir G. Vainausko prekybos poveikiu byla keliauja į teismą
Delfi.lt, 2017 09 12
Generalinė prokuratūra antradienį pranešė baigusi ikiteisminį tyrimą ir perdavusi teismui bylą dėl prekybos poveikiu, kurioje kaltinimai pareikšti buvusiam „Tvarkos ir teisingumo“ pirmininkui, europarlamentarui Rolandui Paksui ir „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupės vadovui Gedvydui Vainauskui.
15. „Achemos grupei“ - 55 tūkst. eurų bauda
Delfi.lt, 2017 08 02
Vienam didžiausių šalyje koncernų „Achemos grupė“ skirta 54,7 tūkst. eurų bauda. Grupė nubausta už Klaipėdos bendrovės „Jūros vartai“ ir kruizinių laivų terminalo operatoriaus „Klaipėdos laivų remontas“ akcijų įsigijimą be Konkurencijos tarybos leidimo.
16. Po triušiuko nukankinimo – teisėjos reakcija: kas gresia už žiaurų elgesį su gyvūnu?
Sigita Meškauskienė, Teismai.lt, 2017 07 22
Viešoje erdvėje apie smurto atvejus prieš gyvūnus daugėja. Viena iš priežasčių, kodėl taip yra, galima laikyti, visuomenės požiūrio permainas bei augantį suvokimą. Vis dažniau pasigirsta nuomonių dėl bausmių griežtinimo. Kokios bausmės šiandien yra taikomos dėl žiauraus elgesio su gyvūnais? Kokios galimos prevencinės priemonės ir ką reiktų daryti norint pažaboti šią problemą?
17. Prokurorams nepavyko priteisti 46 tūkst. eurų žalos iš buvusio Turto banko vadovo
Evelina Povilaitytė, Delfi.lt, 2017 07 15
Prokurorams nepavyko iš buvusio Turto banko vadovo Arnoldo Burkovskio priteisti 46,4 tūkst. eurų žalą, kurią valstybės įmonė patyrė dėl neteisėtai atleisto darbuotojo.
18. Brazilijoje už korupciją nuteistas buvęs prezidentas L. Da Silva
Delfi.lt, 2017 07 12
Buvęs Brazilijos prezidentas Luizas Inacio Lula da Silva trečiadienį nuteistas kalėti devynis su puse metų už korupciją ir pinigų plovimą.
19. „AMIC Lietuva“ sumokėjo „Lukoil Baltija“ skirtą daugiau nei 3 mln. eurų baudą
Delfi.lt, 2017 06 20
Po galutinio Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo (LVAT) nutarimo UAB „AMIC Lietuva“ (ankstesnis pavadinimas – UAB „Lukoil Baltija“) į valstybės biudžetą sumokėjo paskirtą 3,297700 mln. eurų baudą ir 536339 eurų palūkanų.
20. Dėl nuobaudų A. Skardžiui socialdemokratai spręs gavę institucijų išvadas
LRT.lt, 2017 06 17
Socialdemokratų Etikos ir procedūrų komisija Artūro Skardžiaus galimą interesų supainiojimą vertins tada, kai gaus kompetentingų institucijų išvadas.
Iš viso: 26
Straipsniai: [1-20] [21-26]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas