Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Intrigų nuojautos Seime


1. R. Karbauskio ultimatumas V. Gailiui: pareigos arba partija
Delfi.lt, 2017 09 27
Vitalijus Gailius galėtų likti Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininku tuo atveju, jeigu išeitų iš teisėsaugos įtarimų sulaukusio Liberalų sąjūdžio, teigia valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis.
2. Buvę socdemų vadovai stoja prieš Palucką: mes nebijom
Gytis Pankūnas, Alfa.lt, 2017 09 26
Po Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) sprendimo trauktis iš valdančiosios koalicijos socdemų frakcijoje įvyko skilimas – vieni pakluso LSDP valiai, kiti į partijos verdiktą nusispjovė.
3. Laikinoji tyrimo komisija siūlo Seimui naikinti N.Puteikio neliečiamybę
15min.lt, 2017 09 26
Antradienį posėdžiavusi Seimo Laikinoji tyrimo komisija dėl sutikimo Seimo narį Naglį Puteikį patraukti baudžiamojon atsakomybėn ar kitaip suvaržyti jo laisvę balsų dauguma nutarė siūlyti Seimui pritarti, kad Seimo narys Naglis Puteikis būtų patrauktas baudžiamojon atsakomybėn ar kitaip suvaržyta jo laisvė, teigiama pranešime žiniasklaidai.
4. Pareiškimą padėjęs L. Linkevičius: aš noriu dirbti
Vaidas Saldžiūnas, Delfi.lt, 2017 09 25
Lietuvos Socialdemokratų partijos sprendimas trauktis iš valdančiosios koalicijos, o šios partijos frakcijai sukilus prieš tokį sprendimą šalies politinėje arenoje kelia chaosą. Frakciją palaikęs ir prezidentės Dalios Grybauskaitės paramos sulaukęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ne tik trenkė durimis partijai, bet ir šliūkštelėjo žibalo į ugnį, toliau kritikuodamas partiją.
5. Socialdemokratai traukiasi iš valdančiosios koalicijos
Jurga Tvaskienė, Delfi.lt, 2017 09 23
Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) taryba, šeštadienį svarsčiusi klausimą dėl savo ateities Seime, apsisprendė trauktis iš valdančiosios koalicijos.
6. Seimas nesutiko paskelbti prisipažinusių buvusių KGB bendradarbių pavardžių
Jūratė Skėrytė, Klaipėda, 2017 09 21
Parlamentarai nesutiko, kad būtų paviešintos visų buvusių KGB bendradarbių, tarp jų ir prisipažinusių apie šią veiklą bei gavusių valstybės pažadą saugoti jų paslaptį, pavardės.
7. P. Urbšio likimas „valstiečių“ gretose pakibo ant plauko?
Vilma Danauskienė, Delfi.lt, 2017 08 01
„Tai nėra dalykai, kurie susiję su mūsų darbu. Aš neprivalau komentuoti apie kiekvieną frakcijos narį“, - paklaustas apie pastaruoju metu net plika akimi matomą įtampą tarp jo ir „valstiečių“ frakcijai priklausančio Seimo nario Povilo Urbšio sakė LVŽS partijos pirmininkas ir frakcijos Seime seniūnas Ramūnas Karbauskis.
8. K. Masiulis prašo apsvarstyti situaciją VSD
Delfi.lt, 2017 07 17
Seimo narys Kęstutis Masiulis kreipėsi į Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininką Vytautą Baką prašydamas sušaukti neeilinį komiteto posėdį ir apsvarstyti situaciją Valstybės saugumo departamente (VSD).
9. I. Šiaulienė ir A. Palionis rimtų grėsmių koalicijai nemato
Delfi.lt, 2017 07 12
Seimo Pirmininko pavaduotoja socialdemokratė Irena Šiaulienė ir Seimo Socialdemokratų partijos frakcijos seniūnas Andrius Palionis sako, kad iki rudens neplanuojama priimti jokių sprendimų dėl koalicinės sutarties su „valstiečiais“ peržiūrėjimo.
10. G. Paluckas: valstiečiai išėjo už koalicijos sutarties ribų
Delfi.lt, 2017 07 12
Socialdemokratų partijos pirmininkas Vilniaus vicemeras Gintautas Paluckas teigia, kad koalicijos partneriai „valstiečiai“, pasirašydami sutartį su konservatoriais dėl konkrečių projektų rėmimo, peržengė valdančiosios koalicijos sutartyje nubrėžtas ribas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas