Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


1. Barmenų konkurse Airijoje triumfavo lietuvis
Portalas "Delfi"", 2006 12 28
Lietuvis barmenas Tomas Gaveika laimėjo Airijoje vykusias “Smirnoff All Ireland Long Drink Cocktail“ kokteilių maišymo varžybas.
2. "Čilija" atidarė pirmą piceriją Lenkijoje
Portalas "Delfi"", 2006 12 21
Po beveik metus užtrukusių žvalgytuvių pirmą piceriją Lenkijoje atidarė Lietuvos bendrovė "Čilija", valdanti didžiausią picerijų tinklą Baltijos šalyse.
3. BBH plečia aludarystės verslą į Baltarusiją
Portalas "Delfi"", 2006 12 21
Investicinės bankininkystės bendrovė „Prime Investment“ padėjo sėkmingai pritraukti strateginį investuotoją BBH (Baltic Beverages Holding) vienai iš pirmaujančių Baltarusijos alaus daryklų „Olivaria“.
4. "Plastic Formo" žengė į Lenkijos rinką
Portalas "Delfi"", 2006 12 20
Produkciją iš stiklo plastiko, polietileno ir polipropileno gaminanti Kauno bendrovė "Plastic Formo" žengė į Lenkijos rinką, o kitąmet planuoja skverbtis į Rusiją.
5. Kauniečių liftai siūlomi ir Rusijos rinkai
Portalas "Delfi"", 2006 12 15
Bendrovė "Kauno liftai", šiemet atidariusi atstovybę Rusijoje, ketina Kaliningrado mieste siūlyti ne tik vakarietiškus savo gamybos liftus, bet ir jų montavimo bei galbūt eksploatavimo paslaugas.
6. „Fima“ plečiasi į Latviją
Portalas "Delfi"", 2006 12 13
Elektroninių inžinerinių sprendimų bendrovė „Fima“ įkūrė dukterinę įmonę Latvijos sostinėje Rygoje – SIA “Fima”.
7. Lietuviški baldai sulaukė rusų įvertinimo
Portalas "Delfi"", 2006 12 13
SBA baldų grupei priklausančios Rusijos įmonės "Novo Mebel" baldams tarptautinėje Maskvos baldų parodoje už geriausią dizainą skirta pirmoji vieta.
8. Londone – lietuvių akistata su poloniu-210
Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2006 12 13
Gali būti, jog viešbutyje „Millenium“, kurio bare, kaip įtariama, radioaktyviu poloniu-210 buvo apnuodytas buvęs Rusijos specialiųjų tarnybų darbuotojas Aleksandras Litvinenka, nuodas galėjo paveikti ir čia dirbančius lietuvius, rašo dienraštis „15 min“.
9. „Alita“ įregistravo atstovybę Latvijoje
Portalas "Delfi"", 2006 12 12
Alkoholio gamintoja akcinė bendrovė „Alita“ oficialiai įregistravo atstovybę Latvijoje.
10. "Sabalin" plėtrą užsienyje stabdo darbuotojų stygius
Portalas "Delfi"", 2006 12 12
Šiaulių avalynės gamintoja "Sabalin" sėkmingai savo produkciją parduoda užsienyje, tačiau bendrovės plėtrai trukdo darbuotojų stygius.
11. “Sonex” įsigijo Estijos bendrovę
Portalas "Delfi"", 2006 12 07
“Sonex identifikaciniai duomenys”, priklausanti Baltijos šalių IT bendrovei “Sonex group”, įsigijo kontrolinį Estijos kompanijos AS “Alarmest Int.
12. Ūkio bankas steigia filialą Edinburge
Portalas "Delfi"", 2006 12 06
Ūkio banko valdyba nusprendė steigti banko filialą Jungtinėje Karalystėje, Edinburge, ir Lietuvos bankui teikia prašymą leisti steigti filialą.
13. „Snoras“ eis į Estijos ir Kaliningrado rinkas
Portalas "Delfi"", 2006 12 04
Rusijos banko "Konversbank" valdomas bei sparčiai augantis komercinis bankas "Snoras" artimiausiu metu planuoja įeiti į Estijos ir Kaliningrado srities rinkas.
14. DELFI skirta „Runet“ premija
Portalas "Delfi"", 2006 11 30
2006 metų Rusijos interneto apdovanojimų „Runet“ premija nominacijoje „Runet už Rusijos ribų“ atiteko portalo DELFI rusakalbėms versijoms Latvijoje ir Estijoje, praneša rus.delfi.lv.
15. Skandalas suteršė "Jelfos" vardą
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 11 29
Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonės "Sanitas" šiemet įsigytos Lenkijos farmacijos bendrovės "Jelfa" vardui gerokai pakenkė kilęs skandalas dėl pernai pagaminto brokuoto vaisto nuo alergijos ir astmos "Corhydron".
16. "Lelija" Ukrainoje uždarė savo parduotuves
Portalas "Delfi"", 2006 11 28
Lietuvos viršutinių drabužių gamintoja "Lelija" nutraukė mažmeninę prekybą Ukrainoje ir šioje šalyje prekiaus tik didmena. Bendrovė uždarė Ukrainoje turėtas parduotuves, o planų Ukrainoje atidaryti iš viso 4 parduotuves neįgyvendino.
17. „Sanitas“ kelis mėnesius skaičiuos „Jelfos“ nuostolius
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2006 11 28
Kauno farmacijos bendrovės „Sanitas“, valdančios Lenkijos vaistų gamintoją „Jelfą“, valdyba spręs, ar reikalauti nuostolių atlyginimo iš Lenkijos vyriausybės.
18. Neskęstantis Stonys
Indrė Makaraitytė, Savaitraštis „Atgimimas”, 2006 11 24
Kone visi Lietuvos skandalai ir krizės buvo susiję su prorusiškais politikais ar verslininkais. Tačiau Rusijos dujas Lietuvai jau daug metų pardavinėjanti „Dujotekana”, už kurios – aiškus “Gazprom” užnugaris, principingųjų teismo kažkodėl išvengė.
19. Mūsų turtui užsienyje gresia areštas
Kazimieras Šliužas, Portalas "Delfi"", 2006 11 23
Jei Vyriausybė neras būdų susitarti su švedų bendrove "Svenska Petroleum Exploration", Lietuvos turtas jau gali būti areštuotas ne tik Vokietijoje, bet ir Didžiojoje Britanijoje.
20. Turkijoje kyla klaipėdiečių vilos
Vigantas Danilavičius, Portalas "Delfi"", 2006 11 22
Klaipėdiečiai, patys gyvenantys prie jūros, perka nekilnojamąjį turtą Turkijos kurortuose. Ten kuriasi ištisos Lietuvos piliečių kolonijos.
Iš viso: 232
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-232]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas