Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Interesų pinklės EBSW byoje


1. Teismas atmetė G.Petriko skundą
Portalas "Delfi"", 2012 07 17
Antradienį Kauno apygardos teisme buvo nagrinėjamas nuteistojo Gintaro Petriko skundas dėl Kaišiadorių rajono apylinkės teismo nutarties, kuria atmestas Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos administracijos teikimas dėl lygtinio paleidimo. Nuteistojo skundas atmestas.
2. Teismas nusprendė, kad G.Petrikui kalėti reikia 9 metus
Portalas alfa.lt", 2012 02 29
Subendrinęs bausmes Vilniaus apygardos teismas trečiadienį paskelbė, kad buvęs EBSW koncerno prezidentas Gintaras Petrikas nelaisvėje turi praleisti iš viso devynerius metus.
3. Nuosprendis G.Petrikui dėl turto iššvaistymo nesikeičia
alfa.lt, Portalas "Delfi"", 2012 01 24
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė visus skundus dėl Kauno apygardos teismo 2009 m. liepos 27 d. nuosprendžio, kuriuo Gintarui Petrikui (gim. 1961 m.) už Investicinės Kauno holdingo kompanijos turto iššvaistymo organizavimą buvo skirta 7 metų laisvės atėmimo bausmė.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas