Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Interesų pinklės EBSW byoje


1. Po kaltinimų Kauno teisėjui – reikalavimai paleisti G.Petriką
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 11 05
Po apkaltinamojo nuosprendžio Kauno apygardos teismo salėje suimtas buvęs EBSW prezidentas Gintaras Petrikas prašo nedelsiant jį išleisti į laisvę.
2. Nuosprendį apskundė ir G.Petrikas, ir prokurorai
Portalas "Delfi"", 2009 08 22
Buvęs EBSW prezidentas Gintaras Petrikas ir Kauno apygardos prokuratūra nesutinka su nuteistajam Kauno apygardos teismo paskirta maksimalia bausme ir tokį nuosprendį apskundė. G. Petrikas į pagalbą pasitelkė ir antrą advokatą, kurio paslaugų lygiai prieš pusmetį buvo atsisakęs.
3. Milijonus iššvaistęs G.Petrikas nuteistas maksimalia bausme ir suimtas teismo salėje
Paulius Garkauskas, Rafael Achmedov, Portalas "Delfi"", 2009 07 27
Pirmadienį Kauno apygardos teismas paskelbė nuosprendį daugiau nei 24 milijonų litų iššvaistymu kaltinamam Gintarui Petrikui. Teismas buvusiam EBSW prezidentui skyrė maksimalią 7 metų laisvės atėmimo bausmę. G. Petrikas buvo suimtas teismo salėje.
4. G.Petrikui siūloma skirti 6,5 m. nelaisvės
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 07 02
Buvęs Lietuvos valstybinio komercinio banko (LVKB) tarybos pirmininkas Gintaras Petrikas iššvaistė banko turtą suteikdamas su koncernu EBSW susijusioms bendrovėms kreditus be turto įkeitimo ar kitų garantijų.
5. Teismas areštavo G.Petriko dulkių siurblį ir šautuvus
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 07 02
Turto iššvaistymu kaltinamas buvęs koncerno EBSW prezidentas bei Lietuvos valstybinio komercinio banko (LVKB) tarybos pirmininkas Gintaras Petrikas iki baudžiamosios bylos išnagrinėjimo negalės naudotis ne tik užsienio bankuose laikomais pinigais, bet ir medžiokliniais šautuvais ir šoviniais, televizoriumi, vaizdo leistuvu bei dulkių siurbliu.
6. G.Petrikas atskleidė, kodėl spruko iš Lietuvos
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 06 17
Prieš teismą dėl Lietuvos valstybinio komercinio banko (LVBK) turto iššvaistymo stojęs buvęs EBSW prezidentas Gintaras Petrikas tvirtina, kad dėl koncerną ir banką ištikusio kracho atsakomybę turėtų prisiimti tuometinė Vyriausybė.
7. G.Petrikas nebekalba apie duokles valdžiai
Portalas "Delfi"", 2009 06 01
Teisme prabilęs buvęs EBSW koncerno prezidentas nenoriai pasakoja apie kyšius politikams, o savo ankstesnius teiginius linkęs neigti.
8. Teisėja V.Volskienė tikino, kad jos priimta nutartis dėl EBSW jokios žalos nepadarė
Portalas "Delfi"", 2009 03 24
Į Apeliacinio teismo teisėjus pretenduojanti Vilniaus apygardos teismo teisėja Virginija Volskienė antradienį parlamentarams aiškinosi dėl prieš penkerius metus priimtos nutarties, kuria panaikintas EBSW grupės narių turto areštas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas