Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Interesų pinklės EBSW byoje


1. J.Prapiestis ragina Seimą ištirti jam metamus įtarimus dėl tariamų ryšių su EBSW
Jūratė Damulytė, Portalas "Delfi"", 2007 12 13
Prezidento teikiamas kandidatas į Aukščiausiojo Teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkus teisininkas Jonas Prapiestis atmeta konservatoriaus Kazimiero Starkevičiaus jam mestus įtarimus dėl galimų sąsajų su skandalinguoju EBSW koncernu ir teigia dėl savęs esąs visiškai ramus.
2. Vyrai grįžta, arba Kodėl klysta žvalgybos?
Eduardas Eigirdas, Žurnalas "Valstybė", Portalas "Delfi", 2007 10 27
Jei bent kiek įdėmiau panagrinėtumėte, kokiais metodais ir kas kovoja dėl valdžios, suprastumėte, kad tai daug įdomiau nei „Sopranai – mafijos kronika“ ar net pats sėkmingiausias dainų ir šokių dešimtukas.
3. G.Petrikas: duosiu į teismą valstybę ir kursiu verslą
Nerijus Povilaitis, „Dienraštis L.T.", Portalas "Delfi", 2007 09 26
Į Kauną grįžęs buvęs skandalingai žlugusio koncerno EBSW vadovas Gintaras Petrikas išsamiame interviu dienraščiui L.T. papasakojo, kaip pabėgo į užsienį ir įkūrė ten verslą, ką patyrė sėdėdamas kalėjime ir kaip ketina paduoti Lietuvos valstybę į teismą.
4. G.Petrikas neigia iššvaistęs 10 mln. Lt
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 09 26
Generalinė prokuratūra pateikė įtarimus buvusiam koncerno EBSW prezidentui Gintarui Petrikui Lietuvos valstybinio komercinio banko byloje. Kartu buvęs ir banko tarybos pirmininku, jis įtariamas išvaistęs apie 10 mln. litų, kuriuos bankas paskolino EBSW įmonėms. Apie tai žurnalistams pranešė pats G.Petrikas, trečiadienį atvykęs į prokuratūrą.
5. Prokurorai apklausė buvusį EBSW vadovą
Portalas “Bernardainai.lt”, 2007 09 26
Iš JAV pargabentam buvusiam EBSW vadovui Gintarui Petrikui Generalinėje prokuratūroje trečiadienį buvo pareikšti įtarimai ir jis apklaustas buvusio Lietuvos valstybinio komercinio banko byloje.
6. Prabėgęs laikas G.Petriko bylos nagrinėjimui netrukdys
Paulius Garkauskas, Rafael Achmedov, Portalas "Delfi"", 2007 09 25
Jau artimiausiu metu planuojama atlikti pirmąją Gintaro Petriko apklausą. Vėliau prokurorai planuoja atlikti kitus veiksmus, kurių plačiau nekomentuoja. Tačiau teisėsaugininkai užtikrino, kad praėjęs laikas G.Petriko bylos tyrimui įtakos neturės.
7. G.Petrikas: nieko nesirengiu atskleisti
Remigijus Jurgelaitis, Dienraštis "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 09 24
EBSW veiklą tyrusios Seimo komisijos išvados prasilenkia su tikrove. Taip tvirtina į Kauną grįžęs Gintaras Petrikas. Tačiau įrodymų politikams jis nepateiks.
8. Parlamentarai norėtų apklausti G.Petriką
Portalas lrt.lt", 2007 09 24
Bankrutavusio koncerno EBSW veiklą tyrusi parlamento komisija neatmeta galimybės atnaujinti savo darbą, praneša Lietuvos radijas. Komisija norėtų apklausti praėjusią savaitę iš Jungtinių Valstijų parvežtą buvusį jo vadovą Gintarą Petriką.
9. G.Petrikui skirtas namų areštas
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 09 21
Vilniaus apygardos teismas (VAT) penktadienį nusprendė paleisti į laisvę iš JAV parskraidintą buvusį koncerno EBSW prezidentą Gintarą Petriką.
10. G.Petrikas nuvežtas į Generalinę prokuratūrą
Eglė Digrytė, Jūratė Damulytė, Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 09 20
JAV kalėjęs buvęs koncerno EBSW prezidentas Gintaras Petrikas ketvirtadienį parvežtas į Lietuvą. Kelias valandas G.Petrikas praleido 2-ajame Vilniaus miesto apylinkės teisme, tačiau teisėjas atsisakė svarstyti prokurorų prašymą suimti buvusį EBSW vadovą, nes jis JAV išbuvo suimtas ilgiau, nei tai leidžia Lietuvos įstatymai.
11. Realios bausmės G.Petrikas gali išvengti?
Gediminas Stanišauskas, Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 09 08
Buvęs Seimo laikinosios komisijos EBSW koncerno veiklai tirti pirmininko pavaduotojas Kazys Starkevičius viliasi, kad, sugrąžinus į Lietuvą Gintarą Petriką, jam komisija užduotų ne vieną įdomų klausimą.
12. V.Muntianas: EBSW žalos atlyginti nebus kam
Portalas "Delfi"", 2007 09 05
Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas nemato jokių galimybių, kad žmonėms būtų atlyginta koncerno EBSW padaryta žala.
13. Premjeras: kalbėti apie EBSW indėlius dar anksti
Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2007 09 04
Premjeras Gediminas Kirkilas nesiryžo Lietuvos radijui patvirtinti, ar pinigus praradę bankrutavusio koncerno EBSW indėlininkai juos atgaus pinigus. Pasak G. Kirkilo, šį klausimą Vyriausybė spręs tik po EBSW bylą tiriančio teismo sprendimo.
14. G.Petriko laukia politikai
Stasys Gudavičius, "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 09 04
Į Lietuvą grįžęs bankrutavusio koncerno EBSW buvęs vadovas Gintaras Petrikas gali išvengti realios bausmės. Iš jo sugrįžimo naudos gaus ne apgauti indėlininkai, o politikai.
15. G.Petrikas šį mėnesį bus parvežtas į Lietuvą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 09 03
JAV kalėjime įkalintas buvęs koncerno EBSW prezidentas Gintaras Petrikas pareiškė panaikinąs visus apribojimus, dėl kurių jis negalėtų būti pargabentas į Lietuvą. G.Petrikas sutiko būti parvežamas į Lietuvą ir ši procedūra greičiausiai bus atlikta šį mėnesį. Tiksli data nebus nurodoma, nes prokurorai baiminasi dėl jo saugumo.
16. EBSW palankų sprendimą priėmusi teisėja – nebaudžiama
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 07 12
Neturėjusi teisės, bet nutraukusi baudžiamąją bylą dėl koncerne EBSW galimai iššvaistytų daugiau kaip 10 mln. litų, Kauno miesto apylinkės teismo teisėja Daiva Mekšraitienė atsakomybės už priimtą abejotiną sprendimą išvengė atsakomybės. Teisėjų etikos ir drausmės komisija (TEDK) Temidės tarnaitei atsisakė iškelti drausmės bylą, nes jau seniai yra suėjusi senaties terminas.
17. EBSW palankius sprendimus priėmę teisėjai – nebaudžiami
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 04 27
EBSW koncerno bylas nagrinėjusių teisėjų dėl jų priimtų procesinių sprendimų negalima patraukti atsakomybėn, nes taip būtų pažeistas teismų nepriklausomumo principas.
18. Teismai nagrinės su EBSW siejamų teisėjų darbą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 03 16
Teisėjų taryba penktadienį nusprendė sudaryti dvi darbo grupes, kurioms pavedė išnagrinėti Seimo komisijos išvadas dėl koncerno EBSW veiklos.
19. EBSW komisijos išvados įžiebė aistras
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Respublika", 2007 01 18
Seimas priėmė svarstyti naujas koncerno EBSW veiklą tyrusios komisijos išvadas, kuriose į kaltųjų sąrašą įtraukti keturi buvę generaliniai prokurorai, į aferistų veiklą žiūrėję pro pirštus.
20. EBSW byloje politikai nuteisė prokurorus
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 01 17
Seimas pritarė parlamentinės komisijos išvadoms dėl bankrutavusio koncerno EBSW veiklos.
Iš viso: 22
Straipsniai: [1-20] [21-22]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas