Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Interesų pinklės EBSW byoje


1. G.Petriko viltis – politinis prieglobstis
Portalas "Delfi"", 2006 12 22
Jungtinėse Valstijose kalėjime įkalintas iš gyventojų indėlius rinkusio bei šalies įmones supirkinėjusio Kauno koncerno EBSW buvęs prezidentas 45-erių Gintaras Petrikas pateikė prašymą suteikti jam politinį prieglobstį.
2. A. Paulauskas neigia padėjęs klestėti EBSW
Portalas "lrt", 2006 12 21
Trečiadienį gyventojų indėlius iššvaisčiusio koncerno EBSW veiklą tirianti komisija paskelbė, jog šiai įmonei savo neveiklumu padėjo klestėti ir keturi buvę generaliniai prokurorai – buvęs Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas, Kazys Pėdnyčia, Vladimiras Nikitinas ir Antanas Klimavičius.
3. A.Paulauskas: EBSW veiklą tyrusi komisija siekia nukreipti dėmesį nuo tikrųjų koncerno klestėjimo kaltininkų
Portalas "Delfi"", 2006 12 21
Naujosios sąjungos (socialliberalų) frakcijos Seime seniūnas Artūras Paulauskas nesutinka su Seimo laikinosios komisijos, tyrusios EBSW koncerno veiklą, jam metamais kaltinimais, esą jis prisidėjo prie sėkmingos koncerno veiklos.
4. EBSW klestėti padėjo ir A.Paulausko bei kitų generalinių prokurorų neveiklumas
Portalas "Delfi"", 2006 12 20
Tarp asmenų, kurių veiksmai ar neveiklumas padėjo klestėti gyventojų indėlius rinkusiam ir vėliau bankrutavusiam EBSW koncernui, atsidūrė ir keturi buvę generaliniai prokurorai – buvęs Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas, Kazys Pėdnyčia, Vladimiras Nikitinas ir Antanas Klimavičius
5. Seimas Petriko neapklaus
Andrius Sytas, Portalas alfa.lt", 2006 12 19
Koncerno EBSW veiklą tirianti laikinoji komisija, pasitarusi su teisininkais, atsisakė idėjos informacijos paprašyti iš buvusio koncerno vadovo Gintaro Petriko – mat tai esą gali pakenkti jo ekstradicijai į Lietuvą.
6. Teisėjų taryba kol kas nenagrinės išvadų dėl EBSW
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2006 11 24
Teisėjų taryba penktadienį nusprendė nenagrinėti Seimo komisijos, tiriančios koncerno EBSW veiklą, pateiktų išvadų. Taryba mano, kad į jas bus galima atsižvelgti tik tada, kai jos bus patvirtintos Seime.
7. Kaune bandė nusižudyti buvusi EBSW vadovo žmona
Portalas "Delfi"", 2006 11 23
Antradienį Kaune iš savo buto, esančio Partizanų gatvėje, balkono iššoko 39 metų Edita Petrikienė.
8. Teisėjų taryba vertins EBSW bylas nagrinėjusius teisėjus
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2006 11 21
Atsižvelgdama į Seimo komisijos, tiriančios koncerno EBSW veiklą, pateiktą medžiagą, Teisėjų taryba ketina apsvarstyti tris savo kolegas.
9. G.Petriko ekstradicijos klausimas nejuda iš vietos
Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2006 11 21
Jungtinių Amerikos Valstijų Teisingumo departamentas neskuba nagrinėti buvusio EBSW vadovo Gintaro Petriko apeliacijos prašymo.
10. EBSW komisija tęsia liudininkų apklausas
Portalas "Delfi"", 2006 11 17
Praėjusiame dešimtmetyje bankrutavusio koncerno EBSW veiklą tirianti parlamentinė komisija nutarė pratęsti liudininkų, galinčių suteikti vertingos informacijos apie koncerną, apklausas.
11. EBSW komisija tęsia liudininkų apklausas
Portalas "Delfi"", 2006 11 17
Praėjusiame dešimtmetyje bankrutavusio koncerno EBSW veiklą tirianti parlamentinė komisija nutarė pratęsti liudininkų, galinčių suteikti vertingos informacijos apie koncerną, apklausas.
12. Buvusių turtuolių dvarai – beverčiai monstrai
Darius Babickas, Vida Savičiūnaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 11 15
Maždaug prieš porą dešimtmečių ištaigingus namus statęsi didmiesčių gyventojai dabar sprendžia kitą galvosūkį – kaip išlaikyti kelių šimtų kvadratinių metrų ploto neekonomiškus pastatus.
13. G.Petriko namas laukia naujų šeimininkų
Vygandas Trainys, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 26
Kauno apskrities nekilnojamojo turto rinkoje atsirado netikėtas objektas.
14. G.Petriko namas laukia naujų šeimininkų
Portalas "Delfi"", 2006 10 26
Nekilnojamojo turto agentūra „Forto siena“ paskelbė, jog Kulautuvos miestelyje, šalia pušyno, parduodamas dviejų aukštų 800 kvadratinių metrų ploto namas su 33 arų sklypu.
15. Užkoduoti EBSW indėlininkai prasmego skradžiai
Lina Vyšniauskienė, Dienraštis "Respublika", 2006 10 20
Neseniai Seime prabilta, kad tarp EBSW indėlininkų egzistavo atskiras sąrašas, kuriame vietoj pavardžių buvo tik skaičiukai.
16. Į Lietuvą parskraidinto bėglio lauktų laisvė
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 17
Generalinė prokuratūra vakar JAV teisingumo departamentui išsiuntė pakartotinį užklausimą dėl buvusio bankrutavusio koncerno EBSW vadovo Gintaro Petriko.
17. Vėl kreipėsi į JAV
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 10 17
Generalinė prokuratūra vakar Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) teisingumo departamentui išsiuntė pakartotinį užklausimą dėl bankrutavusio koncerno EBSW buvusio vadovo Gintaro Petriko.
18. Komisija ieškos slaptųjų EBSW indėlininkų
Portalas "Delfi"", 2006 10 11
Bankrutavusio koncerno EBSW veiklą tirianti Seimo komisija nustatė, kad Kauno holdingo kompanijoje buvo įslaptintų indėlininkų, suinteresuotų jos veikla.
19. Prokuratūra svarsto galimybę pakartotinai kreiptis į JAV dėl G.Petriko apeliacijos svarstymo datos
Portalas "Delfi"", 2006 10 11
Generalinė prokuratūra, jei iki savaitės pabaigos nesulauks iš Jungtinių Valstijų žinių apie galimą bankrutavusio koncerno EBSW buvusio vadovo Gintaro Petriko apeliacinio skundo dėl jo išdavimo Lietuvai nagrinėjimo datą, tikriausiai pakartotinai užklaus JAV Teisingumo departamento, kada numatomas svartymas.
20. Teisėsauga prašoma tirti, ar pagrįstai buvo atšauktas EBSW priklausiusio turto areštas
Portalas "Delfi"", 2006 09 26
Praėjusiame dešimtmetyje bankrutavusio koncerno EBSW veiklą tirianti parlamento komisija teisėsaugos, ypač Kauno prokurorų ir teisėjų prašo išanalizuoti, ar teisėtai buvo panaikintas koncernui priklausiusio turto areštas.
Iš viso: 102
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-102]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas