Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žurnalistų ir leidėjų teismai


1. Lietuvos bankas teisme pasiekė pirmąją pergalę prieš „Lietuvos rytą"
Delfi.lt, 2016 12 29
„Lietuvos ryto" žiniasklaidos priemonės neįvykdė teismo įpareigojimo ir nepateikė įrašų ar kitų įrodymų, pagrindžiančių jų skleistas melagingas žinias.
2. „Lietuvos ryto“ laidai bus taikoma nuobauda dėl nepilnamečiams žalingos informacijos
Delfi.lt, 2016 12 21
„Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Patriotai“ pateikta žmones su psichikos negalia žeminanti informacija, kuri žalinga nepilnamečiams, konstatavo Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK). Trečiadienį komisija nusprendė surašyti administracinės teisės pažeidimų protokolą televizijos atstovams.
3. LRT už kavos reklamą skirta 144 eurų bauda
Delfi.lt, 2016 12 21
Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) už reklamos ribojimo pažeidimus LRT televizijos laidos „Auksinis balsas“ vyriausiajam prodiuseriui Audriui Giržadui trečiadienį skyrė 144 eurų baudą.
4. A. Siaurusevičius dėl baudos už draudžiamą reklamą neatmeta galimybės kreiptis į teismą
Jūratė Žuolytė, Delfi.lt, 2016 06 07
Lietuvos radijo ir televizijos komisijai (LRTK) paskelbus, kad Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) turės sumokėti baudą už parodytą draudžiamą komercinę reklamą, LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius neatmeta galimybės kreiptis į teismą.
5. LRT gali sulaukti baudų už komercinę reklamą
Delfi.lt, 2016 06 05
Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) gali sulaukti baudų už draudžiamos komercinės reklamos rodymą.
6. Kaltindamas „Lietuvos rytą“ šmeižtu, į prokuratūrą kreipėsi ir V.Valvonis
15min.lt, 2016 05 30
Lietuvos banko Priežiūros tarnybos vadovas Vytautas Valvonis dėl galimo „Lietuvos ryto“ šmeižto praėjusią savaitę kreipėsi į Generalinę prokuratūrą. Tokį pat kreipimąsi prokurorams nusiuntė ir centrinis bankas – anot jo, žiniasklaidos grupė paskelbė „išgalvotų arba suklastotų“ V.Valvonio pokalbių išklotines.
7. Teisme atsidūrė G. Vainausko byla – R. Pakso vaidmuo joje nepaskutinis
Delfi.lt, 2016 05 20
Generalinė prokuratūra penktadienį Vilniaus apygardos teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai prekyba poveikiu pareikšti dviem asmenims, byloje taip pat figūruoja „Tvarkos ir teisingumo“ partijos lyderis, europarlamentaras Rolandas Paksas.
8. A. Guoga apkaltino „Lietuvos ryto“ savininką G. Vainauską reketu
Mindaugas Jackevičius, Delfi.lt, 2016 05 17
Laikinasis Liberalų sąjūdžio lyderis Antanas Guoga „Lietuvos ryto“ grupės akcininką Gedvydą Vainauską apkaltino reketu.
9. Druskininkų meras apskundė E. Jakilaitį
Romas Sadauskas - Kvietkevičius, Delfi.lt, 2016 03 11
Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas apskundė Žurnalistų etikos inspektorės tarnybai Edmundą Jakilaitį, kaltindamas jį Visuomenės informavimo įstatymo pažeidimais.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas