Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žurnalistų ir leidėjų teismai


1. „15min“ ir „Lryto“ ginčas vėl įsibėgėja
Portalas "Delfi", 2015 06 15
Vilniaus apygardos teismas turės iš naujo nagrinėti vienos didžiausių šalyje žiniasklaidos grupių „Lietuvos rytas“ įmonės „Lrytas“, valdančios portalą lrytas.lt, ir bendrovės „15min“, kuriai priklauso tokio paties pavadinimo naujienų portalas, ginčą dėl straipsnių publikavimo.
2. LNK – nemalonumai teisme dėl nelegaliai naudotų kūrinių
Eiviltas Paraščiakas, Portalas "Delfi", 2015 05 07
LNK televizija žinomiems Lietuvos muzikos kūrėjams ir atlikėjams turės atseikėti 30 tūkst. eurų. Tokią sumą Vilniaus apygardos teismas priteisė sumokėti Muzikos autorių teisių asociacijai NATA dėl neteisėto kūrinių naudojimo. Tokiu sprendimu liko nepatenkinti ir NATA atstovai, ir LNK.
3. Teismas: E. Jakilaičiui nereikės atskleisti šaltinio, iš kurio gavo V. Galvono paskolos sutartį
Portalas "Delfi", 2015 04 14
Vilniaus apygardos teismas antradienį atmetė buvusio finansų viceministro Vytauto Galvono skundą dėl žemesnės instancijos teismo nutarties, kuria nuspręsta neįpareigoti žurnalisto Edmundo Jakilaičio atskleisti informacijos šaltinį, iš kurio galbūt , su lošimų bendrovės savininku.
4. Teismas: „Lietuvos rytas“ publikacijoje apie S. Freakley peržengė žodžio laisvės ribas
Portalas "Delfi", 2015 04 07
Teismas atmetė vieno didžiausių šalies dienraščių „Lietuvos rytas“ skundą dėl Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos sprendimo dalies.
5. Teismas sutramdė politizuotus etikos sargus
Lietuvos rytas, 2015 03 18
„Lietuvos rytas“ buvo neteisėtai nubaustas dėl publikacijos apie žlugusio „Snoro“ banko laikinąjį administratorių Simoną Freakley.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas