Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žurnalistų ir leidėjų teismai


1. Uždraudė transliuoti LNK laidų reportažus apie K. Komskį
Portalas "Delfi", 2014 11 14
Seimo vicepirmininko „tvarkiečio“ Kęsto Komskio prašymu teismas įpareigojo sustabdyti reportažų apie parlamentarą transliavimą LNK televizijos pramoginėse laidose KK2 ir „KK2 penktadienis“.
2. Nusprendis „Viasat“: teks sumokėti 7,5 mln. litų
Portalas "Delfi", 2014 11 14
Estijoje registruota didžiausia skaitmeninės palydovinės televizijos operatorė Baltijos šalyse „Viasat“ trims autorių teisių asociacijoms turi sumokėti 7,45 mln. litų, nutarė Lietuvos teismas. „Viasat“ asociacijoms turės atlyginti už neteisėtą kitų transliuotojų - TV3, LNK, BBC ir kitų - parengtų programų perdavimą.
3. Teismo sprendimas dėl G. Vainausko teiginių apie V. Vasiliauską
Ugnė Karaliūnaitė, Portalas "Delfi", 2014 10 07
Teismas pripažino, kad „Lietuvos ryto“ vyriausiojo redaktoriaus ir vieno savininkų Gedvydo Vainausko teiginiai, neva Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas ragino vieną pagrindinių žlugusio „Snoro“ banko savininkų Raimondą Baranauską dėl ramesnio gyvenimo atsisakyti „Lietuvos ryto“ akcijų, neatitinka tikrovės ir žemina LB vadovo garbę ir orumą.
4. Prokuratūra nutraukė tyrimą dėl TV3 televizijos
Portalas "Delfi", 2014 07 25
Nepasitvirtinus pirminiams įtarimams, Generalinė prokuratūra penktadienį nutraukė ikiteisminį tyrimą dėl TV3 televizijos.
5. V. Galvonas nusitaikė į E. Jakilaitį
Portalas "Delfi"", 2014 06 10
Finansų viceministras „tvarkietis“ Vytautas Galvonas pirmadienį kreipėsi į LRT tarybą ir generalinį direktorių Audrių Siaurusevičių dėl žurnalisto Edmundo Jakilaičio nušalinimo nuo eterio už paskelbtą neva klaidingą informaciją apie viceministro esą pasiskolintus pinigus.
6. UAB „TELE-3" sulaukė įspėjimo
Portalas "Delfi"", 2014 05 28
Už realybės šou „Tik nesakyk mamai" laidose, transliuotose „TV3" programoje balandžio 7 ir 14 dienomis padarytus Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo pažeidimus, UAB „TELE-3“ buvo pareikštas įspėjimas.
7. „Valentinas vienas“ pridarė bėdų „Tele-3“
Portalas "Delfi"", 2014 05 14
Per praėjusią Valentino dieną - vasario 14-ąją - televizijoje transliuotas lietuviškas populiarus filmas „Valentinas vienas“ atsirūgo bendrovei.
8. Žurnalistas D. Dargis ir su „Daktarais“ sietas Kauno verslininkas susitiko teisme
Paulius Garkauskas, Portalas "Delfi"", 2014 05 13
Kauno apylinkės teismas bando sutaikyti žurnalistą Dailių Dargį ir verslininką Regimantą Kairį. 35 metų žurnalistas R. Kairį savo knygose pavadino „abejotinos reputacijos verslininku“, o šis tikina dėl to turėjęs aibę problemų. Dabar R. Kairys iš žurnalisto reikalauja, kaip pats sako, kuklios sumos – 350 tūkst. Lt.
9. Generalinė prokuratūra pradėjo tyrimą dėl „Viasat“
Portalas "Delfi"", 2014 05 05
Generalinė prokuratūra pirmadienį pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl palydovinės televizijos „Viasat“, kuri, kaip įtariama, retransliavimo veikla Lietuvoje užsiima be licencijos ir retransliuoja šalyje laikinai uždraustus Rusijos televizijos kanalus.
10. Dar vienas leidinys pripažintas neetišku
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2014 04 28
Už nuolatinius etikos pažeidimus dienraštis „Respublika“ pripažintas etikos nesilaikančia žiniasklaidos priemone. Taip nusprendė pirmadienį posėdžiavusi Žurnalistų ir leidėjų etikos komisija (ŽLEK).
11. Teismas: TV3 neteisėtai atleido R. Janutienę
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2014 04 25
Televizija TV3 neteisėtai nutraukė sutartį su laidos „Paskutinė instancija“ kūrėjais viešąja įstaiga „Nataiva“. Joje dirba žurnalistė Rūta Janutienė.
12. „Lietuvos ryto“ televizijai - įspėjimas
Portalas "Delfi"", 2014 04 03
Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) trečiadienį už įstatymų pažeidimus įspėjo „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupės valdomą „Lietuvos ryto“ televiziją.
13. „Lietuvos rytas“ pripažintas neetišku leidiniu
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2014 03 31
Didžiausiam šalies dienraščiui „Lietuvos rytas“ – etikos sargų kirtis. Dėl gausių nusižengimų profesinei etikai leidinys pripažintas neetišku.
14. P.Urbšys mato bliūkštančią kolegų bylą prieš televiziją
Alia Zinkuvienė, Portalas "Delfi"", 2014 02 25
Vos tik į viešumą prasprūdo žinia, kad ikiteisminis tyrimas, kuriame Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdyba televizijos TV3 vadovybę norėjo apkaltinti nesumokėjus valstybei mokesčių, atsidūrė Generalinėje prokuratūroje, Povilas Urbšys ėmė piktintis.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas