Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žurnalistų ir leidėjų teismai


1. Estijoje uždarytas laikraštis, pasmerkęs premjerą už ketinimą išmontuoti paminklą sovietiniam kariui
Portalas "Delfi"", 2006 12 22
Estijoje uždarytas laikraštis "Pravo i Pravda" ("Teisė ir Tiesa"), kuris drastiškai užsipuolė šalies premjero ketinimą išmontuoti paminklą sovietiniam kariui Taline.
2. A.Filipovič bylinėjasi su laikraščiu
Saulius Chadasevičius, Savaitraštis "Laisvas laikraštis", Portalas "Delfi", 2006 12 12
V.Uspaskicho meiluže vadinamai Anželikai Filipovič staiga parūpo jos garbė ir orumas.
3. Trečdalis kalinčių žurnalistų sėdi už publikacijas internete
Portalas "Delfi"", 2006 12 08
Beveik trečdalis žurnalistų, esančių kalėjime, savo straipsnius publikavo internete.
4. Jemeno laikraščio redaktorius kalės dėl karikatūrų
Portalas "Delfi"", 2006 11 26
Jemeno teismas laikraščio redaktoriui skyrė vienerių metų laisvės atėmimo bausmę už tai, kad šis perspausdino danų karikatūras, kuriose vaizduojamas pranašas Mohamedas.
5. Rusijoje teisiamas žurnalistas - Kremliaus kritikas
Dienraštis "Respublika", 2006 11 17
Už kritinius straipsnius dėl valdžios veiksmų Čečėnijoje teisiamam žurnalistui Borisui Stomachinui prokurorai reikalauja skirti 7 metų kalėjimo bausmę.
6. Teisėja R.Pocienė nuteisė nekaltą žmogų
Aurimas Drižius, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 11 16
Aukščiausiasis teismas panaikino Vilniaus apygardos teismo teisėjos Reginos Pocienės, Valstybės saugumo departamento direktoriaus Arvydo Pociaus žmonos, nuosprendį, kuriuo "Laisvo laikraščio" bendradarbis Vytautas Kabaila buvo pripažintas kaltu dėl Seimo nario Artūro Paulausko šmeižimo.
7. Nutraukta byla „Ekstros“ vyr. redaktoriui dėl H.Daktaro šmeižto
Portalas "Delfi"", 2006 10 18
Vilniaus miesto 3–iasis apylinkės teismas trečiadienį baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje Kauno kriminalinio pasaulio autoritetu tituluojamo Henriko Daktaro, pravarde "Henytė", šmeižtu buvo kaltinamas žurnalo „Ekstra“ vyr.
8. Teisėjas A. Cininas pabruko uodegą - teisininkai liudys prieš jį
Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 10 05
Išgirdęs, kad prieš metus jį drąsiai "Respublikos" puslapiuose kritikavę garsūs teisininkai, politikai ir dabar neišsižada savo nuomonių bei pasiryžę savo žodžius pakartoti teisme, teisėjas A.
9. A.Cininas bando išsukti uodegą
Raimundas Celencevičius, Dienraštis "Respublika", 2006 10 04
Skandalingai pagarsėjęs teisėjas Audrius Cininas, daugiau nei metus už kritiką tampantis "Respublikos" žurnalistus po teismus, pabruko uodegą.
10. Katalikų vyskupai apkaltino BBC popiežiaus puolimu
Portalas "Delfi"", 2006 10 02
Katalikų Bažnyčia apkaltino BBC, neva britų nacionalinio transliuotojo paskelbta dokumentinė laida yra „išankstinio nusistatymo puolimas“ prieš popiežių dėl jo pareiškimų apie vaikų seksualinio išnaudojimo dangstymą, praneša BBC.
11. LNK skirtas įspėjimas už pažeidimus laidoje „Statau“
Portalas "Delfi"", 2006 09 27
Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) trečiadienio posėdyje paskyrė įspėjimą UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ už Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo pažeidimus televizijos programoje liepos 13 dieną LNK rodytoje laidoje „Statau”.
12. Garsi Turkijos rašytoja išteisinta
Dienraštis "Respublika", 2006 09 22
Turkijos sostinės Stambulo teismas išteisino populiarią šalies rašytoją Elifą Safak, kuri buvo kaltinama įžeidusi turkus.
13. Satyros apie V.Putiną autorius stojo prieš teismą
Portalas "Delfi"", 2006 09 22
Ketvirtadienį Ivanove prasidėjo teismas prieš straipsnio „Putinas, kaip Rusijos vyriškumo simbolis“ autorių, internetinio leidinio „Kursiv“ vyriausiąjį redaktorių Vladimirą Rachmankovą, praneša lenta.
14. Rašytoja išteisinta
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 09 22
Stambulas.
15. Turkų rašytoja išteisinta byloje dėl žodžio laisvės
Portalas "Delfi"", 2006 09 21
Turkų teisėjas ketvirtadienį išteisino garsią rašytoją byloje, kuri buvo laikoma dar vienu išbandymu žodžio laisvei šioje narystės Europos Sąjungoje (ES) siekiančioje šalyje.
16. TV3 vadovui – bauda už pažeidimus „Nomedoje“
Portalas "Delfi"", 2006 09 20
Trečiadienio posėdyje Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) UAB „Tele–3“ generaliniam direktoriui Ramūnui Šaučikovui paskyrė 3500 Lt dydžio baudą už Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo pažeidimus laidoje „Nomeda”, rodytoje birželio 5 d.
17. Kinijoje už šnipinėjimą įkalintas Singapūro laikraščio reporteris
Portalas "Delfi", 2006 08 31
Kinijos teismas ketvirtadienį už šnipinėjimą penkerius metus kalėti nuteisė vieno Singapūro laikraščio reporterį, pranešė valstybinė naujienų agentūra "Xinhua".
18. Lenkijoje už praeities nuslėpimą atleistas žurnalistas
Portalas "Delfi", 2006 08 25
Nors Lenkijos Seimas tik kitą savaitę turėtų priimti naują liustracijos įstatymą, pagal kurį bus galima atleisti iš darbo žmones, nuslėpusius savo kontaktus su komunistinės Lenkijos saugumo tarnybomis, jo auka jau tapo Krokuvoje leidžiamo dienraščio "Dziennik Polski" korespondentas Jacekas Zaremba, kuris dirbo Novi Sončo miesto skyriuje, pranešė Lenkijos naujienų agentūra PAP.
19. "Abonentas" kelia baudžiamąja bylą "Laisvo laikraščio" redaktoriui
Savaitraštis "Laisvas laikraštis", 2006 08 24
Vilniaus meras Artūras Zuokas, kitaip dar žinomas kaip "abonentas", kuriam "Rubicon group" mokėjo milijonus litų kyšių už palankius sprendimus, kreipėsi į Vilniaus I-os apylinkės teismą, kad "Laisvo laikraščio" redaktoriui Aurimui Drižiui būtų iškelta baudžiamoji byla neva už šmeižtą.
20. JT tribunolo reikalavimu suimtas Kroatijos žurnalistas
Portalas "Delfi", 2006 08 08
Pirmadienį buvo pranešta, kad Jungtinių Tautų (JT) karo nusikaltimų teismo reikalavimu buvo suimtas Kroatijos žurnalistas, kuris esą paviešinęs šimto įslaptintų liudytojų pavardes.
Iš viso: 72
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-72]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas