Artūro Zuoko citatos


1. "Seimas nubalsavo, jog esu krokodilas ir turiu būti patalpintas zoologijos sode".
Apie Seimo sprendimą (2005 12 08 Zuokas.lt)
2. "Jam reikėtų kreiptis į telekomą, ten abonentus skaičiuoja"
A.Kubiliui (2005 05 24 Respublika)
3. "Be abejo, man tekdavo rekomenduoti arba pasiūlyti įmonėms glaudžiau bendradarbiauti su "Respublika" ar "Vakaro žiniomis"
(2004 02 13 Vakaro žinios)
4. "Aš nekaltas. Išvažiavau tam, kad laimėčiau laiko. Jei mane būtų suėmę, su antrankiais ant rankų nebūčiau galėjęs nieko pasakyti. Tuo tarpu išvykęs iš Lietuvos nusprendžiau kalbėti garsiai, kad sustabdyčiau STT provokaciją."
apie pabėgimą į Lenkiją (2004 06 25 Vakaro žinios)
5. „Esu jaunasis ornitologas ir sutinku, kad ereliai skraido po vieną, bet jie lesa peles, gaudo kiškius ir kitus nusilpusius gyvūnus“
Liberalų lyderis – apie politinius oponentus liberalus demokratus, kurių simbolis yra erelis.(2003 12 31 Lietuvos rytas)
6. "Niekas negali uždrausti kalbėti. Esame liberalų partija, ir liberalų partijos nariai turi teisę ir privalo kalbėti. Tačiau yra labai aiškūs mūsų įstatai, kad diskusija apie partiją ir jos sprendimus, partijos narių vertinimai vyksta partijos viduje."
(2005 07 17 delfi.lt)
7. "Nematau priežasčių, moralaus pagrindo. Šiandieniniais pareiškimais tarsi sakoma: Zuokai, sėdėk ramiai ir gyvensi ramiai."
Vilniaus meras nemato priežasčių atsistatydinti (2005 05 30 delfi.lt)
8. "Atsiprašau už tai, kad leidau susiformuoti partijoje elitui su didžiulėmis teisėmis, be atsakomybės, be įsisąmonintos partinės ir pilietinės pareigos, kad per mažai mačiau jus ir kad per mažai kalbėjau. "
Kalbėjo partijos pirmininku perrinktas Liberalcentristų suvažiavime (2005 02 13 delfi.lt)
9. "Šiandien visi turi labai daug pageidavimų, bet tai yra ne pageidavimų koncertas. Ten reikėtų kreiptis ir užsakyti pageidaujamą muziką."
Liberalų ir centro sąjungos pirmininkas apie jo oponento, Seimo LiC frakcijos seniūno Algio Kašėtos reikalavimą A.Zuokui pasitraukti iš partijos pirmininko posto (2005 10 17 delfi.lt)

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas