Vytauto Landsbergio citatos


1. „Lietuvoje daugėja bepročių“
Nepagarbiai apie lietuvius kalbėjo europarlamentaras. (Laikraštis Tau 2006 06 17)
2. "Dabar viskas yra "jerunda" prieš pagrindinį dalyką - "zasratj mozgi"
3. "Noriu priminti, kad tuomet, kai Aukščiausioji Taryba gynė valstybę, ponas J.Veselka agitavo už grįžimą į Sovietų Sąjungą"
(2004 03 09 Vakaro žinios)
4. „Pačios naujausios pasakos yra ne brolių Grimmų, o brolių „Almax“: skaitovas dabar keliauja po rajonus ir skaito tas pačias eilutes ta pačia veido išraiška“
(2003 12 31 Lietuvos rytas)
5. "Minkštas diplomatinis žodynas ten yra negirdimas. Yra išgirstama tik sukietinus balsą"
Siūlo vartoti kietesnį žodyną siekiant gauti informacijos iš Rusijos apie naftos telkinį D-6. (www.info.lt)
6. "Ministras, kuris vykdė savo Vyriausybės nutarimą, pasielgė neteisėtai. Taip sako prokuroras. Išvirkščias Paksas, ar ne? Anas mat aukštino pavaldinį už įstatymo laužymą. (Vienas laužytojas dabar eina į teisėjus.) Prokuroras kaltina už įstatymų laikymąsi. Liepta nuteisti, tai pirmyn."
7. "Vis dėlto patekome ir į NATO, ir į Europos Sąjungą. Neapykantai yra pagrindo."
(2004 05 27 Veidas)
8. "Tolesnis strateginis tikslas - Lietuvos sąjunga su savimi."
(2004 05 27 Veidas)
9. "Išmokę lietuviškai galvoti, nebūgštausim nė dėl kalbos."
(2004 05 27 Veidas)
10. "Taip, iššūkiai. Mūsų padarymai – mūsų atsakymai. Skaityk mūsų laiškus, Europa."
(2004 05 27 Veidas)
11. "Žala žala. O kas atlygins penkiasdešimties metų stovėjimo žalą? Net kojos įaugo."
(2004 05 27 Veidas)
12. "Pakvietėme į egzaminą nepasirengusius. Reikėjo dažniau padrąsinti, aiškiau sufleruoti. Bet kodėl ir dabar tas pat?"
(2004 05 27 Veidas)
13. "Darbo vokelyje partijai tiktų į klipą (iš radijo reklamos): "Tiesiog įdėkite makaronus į puodą. Po to nupilkite vandenį, ir makaronai liks puode"."
(2004 05 27 Veidas)
14. "Deologai siūlo seną vaistą: nuo depresijos gerai agresija. Sveikatos ministerija turėtų aktyviau propaguoti."
(2004 05 27 Veidas)
15. "Populistai - tai plepalistai. Plepalizmas žmonėms patinka. Tai kaskart vis nauja opozicija."
(2004 05 27 Veidas)
16. "Vienas nuo scenos tarė: "Nebeleisiu kitiems vogti, tik sau". Supraskim, kodėl publika ploja, kodėl jai patinka. Tas jau prisivogęs, gal jam tiek daug nebereikės."
(2004 05 27 Veidas)

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas