Arvydo Garbaravičiaus citatos


1. "Santakos kalnelyje, kuriame buvo sutikti krepšininkai, greitai iškils obeliskas ar paminklas".
Anot mero, jame turėtų būti pažymėta, jog šioje vietoje buvo priimti šių metų "auksiniai vyrukai".(2003 09 17 Vakaro žinios)
2. "Tai buvo ne nerišlumas, o tai, kad kalbėjimas 50 tūkstančių minioje turi visai kitą atspalvį. Ir reaguoti į minią nereikia, o reikia kalbėti ir pabaigti kalbėti. Palaukti reakcijos, tai ir yra čia šita vieta".
(2003 09 17 Vakaro žinios)
3. "Arvydų klubas, ten iš tiesų daug įeina. Ir kunigai, ir viskas yra. Norėjosi įnešti šiek tiek monotonijos, nes jautėsi, kad ji gali gautis renginyje".
Paklaustas, kodėl nepamiršo paminėti Arvydų klubo ir paties savęs. (2003 09 17 Vakaro žinios)
4. "Einančiu pareigas" reikėjo sakyti. Tuo metu ir Dalia Grybauskaitė buvo einanti premjero pareigas, ir šitas...".
Seimo vicepirmininką Č.Juršėną pavadinęs Seimo pirmininku jis teigė žinantis, kas yra tikrasis parlamento vadovas (2003 09 17 Vakaro žinios)
5. "Aš ne Prezidentūrą minėjau... Aš neatsimenu, ką minėjau... Turėjau mintyje valdžią".
Paklaustas A.Garbaravičius, ar leidimus renginiams išduoda Prezidentūra (2003 09 17 Vakaro žinios)
6. "Prezidentūrai ir Vyriausybei dėkojau už tai, kad jie leido šventę surengti krepšinio sostinėje, kad išvengėme tradicinių sprendimų, ir buvo atsižvelgta į tikrą padėtį".
(2003 09 17 Vakaro žinios)
7. "Kaunas yra krepšinio sostinė ne tik Lietuvoje... Kaunas turi kuo didžiuotis, tai mūsų treneris Antanas Sireika, tai mūsų kapitonas Saulius Štombergas".
(2003 09 17 Vakaro žinios)

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas