Rolando Pakso citatos


1. Į kitas frakcijas perėjo kai kurie su liberalų demokratų vėliava į Seimą patekę politikai. Vieni nusigręžė negavę aukštų vietų sąrašuose arba postų, antriems konkurentai tikriausiai pasiūlė kokio nors uoslę kutenančio masalo.
Liberalų demokratų kongreso metu kalbėjo Rolandas Paksas (Portalas "Delfi" 2006-05-14)
2. "Aš noriu būti Prezidentas. Ir juo būsiu."
(2005 10 29 Kauno diena)
3. „Ateis laikas, ir mes įvardysime visus. Ir padarysime taip, kad ateityje niekam ir į galvą neateis kvestionuoti žmonių valios“
(2004 01 29 Lietuvos rytas)
4. „Šalyje, kurioje dainuoja statybininkų kranai, viskas yra labai gerai“
Džiaugėsi gyvenimu Lietuvoje. (2003 12 31 Lietuvos rytas)
5. „Esu visiškai ramus. Jeigu aš nebūčiau ramus, matytumėt, kaip dreba mano rankos, laksto mano akys ir virpa pakinkliai“
Susitikime su Telšių gyventojais (2003 12 20 Lietuvos rytas)
6. „Iš kur žinote apie laišką, kad jį perdaviau? Su nuncijumi kalbėjomės dviese“
Kelmiškiems (2003 12 18 Lietuvos rytas)
7. „Atleisk jiems, Viešpatie, nes jie nežino, ką daro“
(2003 12 27 Lietuvos rytas)
8. „Žmonos nemušu, negirtauju, nes dabar adventas“
Radviliškiečiams (2003 12 13 Lietuvos rytas)
9. „Už atsistatydinimą man siūlė ir pinigų, tačiau net neketinu trauktis“
(2003 12 27 Lietuvos rytas)
10. „Tik paišomos kažkokios schemos, kurios panašios į Marso užkariavimo planą“
(2003 12 13 Lietuvos rytas)
11. „Aš nieko nebijau!“
atrėžė paklaustas, kodėl bijo atsiriboti nuo rėmėjo J.Borisovo. (2003 11 28 Lietuvos rytas)
12. "Kitas apdovanojimas turėtų būti kovinis apdovanojimas už tą suvaldymą situacijos, kai mes dviese sėdėjome lėktuve ir jūs puikiai susitvarkėte su atsidariusiais gaubtais ir mes labai laimingai pasiekėme tikslą"
Prezidentas Rolandas Paksas Europos Komisijos nariui Guenteriui Verheugenui priminė pavasarį atliktą jųdviejų skrydį akrobatiniu lėktuvu. (www.info.lt)
13. „Pastebiu, kad ne visa informacija yra objektyvi. Aš pastebiu tą dalyką"
per spaudos konferenciją, vėl pakartojo R.Paksas.
14. „Nuo pat vadinamojo skandalo pradžios bandėme palaikyti ryšius su žiniasklaida, tačiau ne visi tai priėmė geranoriškai"
(2003 11 22 Lietuvos rytas)
15. „Sakau labai drąsiai, tiksliai ir vienareikšmiškai: mane išrinko Lietuvos žmonės ir išrinko atlikti darbo, ir tikrai nesiruošiu atsistatydinti“.
Apie ateitį (2003 11 22 Lietuvos rytas)
16. „Ne“.
Į klausimą, ar jį šantažavo J.Borisovas. (2003 11 22 Lietuvos rytas)
17. „Mano vizitas į Iraką buvo suplanuotas anksčiau nei buvo suplanuotas skandalas“.
(2003 11 22 Lietuvos rytas)
18. „Aš seniai ramus“.
(2003 11 22 Lietuvos rytas)
19. „Gal ne tas žmogus tapo Lietuvos Prezidentu?“.
Apie skandalo priežastis (2003 11 22 Lietuvos rytas)
20. „Šikau ir tapšnojau ...“.
Prezidentas R.Paksas lapkričio pradžioje telefonu pareiškė savo bendražygiui „Restako“ bendrovės vadovui A.Drakšui. (2003 11 22 Lietuvos rytas)

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas