Artūro Paulausko citatos


1. "Vieni ateina į politiką, kad tarnautų, kiti – kad užsitarnautų, dar kiti – kad patarnautų."
Citata užėmus 3 vietą 2006 m. konkurse. (2006 12 27 DELFI)
2. "Daugelis buvo vežiojami, dabar nutraukti tie vežiojimai ir susidaro problemos".
Seimo pirmininkas A. Paulauskas pastebėjo (2006 03 25 "Vakaro žinios")
3. "Gal taip jis išpažįsta savo kaltę ir stengiasi pasitaisyti."
apie už jo šmeižtą teisto V.Mazuronio ketinimus tapti Seimo pirmininko pavaduotoju (2005 01 19 delfi.lt )
4. "Be šio kontakto - tu ne žaibolaidis... Ir ne prezidentas. Bėjo tu pats būsi žaibo nutrenktas"
per V. Adamkaus inauguraciją (2004 07 13 Vakaro žinios)
5. „Jis toks lakstantis į Ameriką ir grįžtantis atgal, jo turtinga biografija“
Seimo pirmininkas – apie JAV lietuvį L.Kojelį. (2003 12 31 Lietuvos rytas)
6. Palaukite. Na, palaukite. Aš dar nieko nepaklausiau, o Jūs jau visi pareiškėte nuomonę.
Seimo pirmininkas posėdyje ramino triukšmaujančius Seimo narius (2005 10 14 delfi.lt)
7. "Labai kviečiu konstruktyviam ir darniam darbui, kad iki narystės Europos Sąjungoje datos mes suspėtume priimti visus planuotus teisės aktus ir galėtume drąsiai pasakyti, kad prieš įplaukdamas į plačius Europos vandenis Lietuvos laivas neužstrigs politinių aistrų žiotyse".
Seimo pirmininkas prašo parlamentarų susitelkti užbaigiant eurointegracijai reikalingų teisės aktų priėmimą. (www.info.lt)
8. "Bent šioje salėje sugebėkime galvoti ne tik apie savo partijas, bet ir apie bendrą reikalą - Lietuvos žmones".
Seimo pirmininkas prašo parlamentarų vengti rinkimų aistrų rudens sesijoje. (www.info.lt)
9. „Prezidentui būtų ir pačiam naudinga atsakyti į klausimus, kad tai išgirstų ne tik komisijos nariai, bet ir Lietuvos žmonės, ir patys susidarytų nuomonę, kaip atsakoma į tuos klausimus – ar nuoširdžiai, atvirai“.
(2003 11 22 Lietuvos rytas)
10. „Tai, ką jie dabar daro ir kaip daro, aš įvertinčiau labai geru pažymiu“.
Apie laikinąją komisiją R.Pakso veiklai tirti (2003 11 22 Lietuvos rytas)
11. „Pavojingi yra ne R.Pakso ir J.Borisovo santykiai, o J.Borisovo gąsdinimas, kad informacija apie kažkokius jų susitarimus gali būti parduota užsienio žvalgyboms.
Aš nemanau, kad ji galėtų būti parduota pigiai. Atrodo, kad J.Borisovas už ją tikisi gauti bent jau tiek, kiek investavo į Prezidento rinkimus“.
Apie J.Borisovą (2003 11 22 Lietuvos rytas)
12. „R.Paksas nėra mano politinis oponentas, kurį aš norėčiau žlugdyti. Prezidentas ir parlamento pirmininkas nėra politiniai oponentai“.
(2003 11 22 Lietuvos rytas)
13. „Jei būčiau tylėjęs, būčiau tapęs R.Ačo arba R.Smailytės bendrininku. Patikėkite, tokia perspektyva manęs netraukė“.
(2003 11 22 Lietuvos rytas)
14. „Šį skandalą uždengti kitu skandalu būtų labai sunku, kadangi antis niekada neuždengs dramblio. Tiesa, ančių paleista gana daug ir, manau, dar daug jų bus leidžiama“.
(2003 11 22 Lietuvos rytas)

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas