Politikų citatos


„Du dalykai yra begaliniai – visata ir žmonių kvailumas, ir aš nesu tiek tikras dėl visatos.“ (Albertas Einšteinas)

„Kvailiausi žmonės, kuriuos aš pažįstu, yra tie, kurie viską žino.“ (Malcolmas Sorbesas)

„Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne...“ (kinų liaudies patarlė)

„Toji ypatybė visur jaustis kaip namie yra būdinga tik karaliams, prostitutėms ir vagims“. (Onore de Balzakas)

„Politikoje niekas neįvyksta atsitiktinai. Jei tai įvyko, gali lažintis, kad tai buvo suplanuota iš anksto“. (Franklinas D. Ruzveltas)

„Jei jus pateiksite man šešias eilutes parašytas pačio sąžiningiausio žmogaus, aš surasčiau juose priežastį, už ką galėčiau jį nubausti“. (Kardinolas Rišeljė)

„Istorija bus man maloni, nes aš ketinu ją parašyti". (Winston Churchil)

„Laimėtojų niekada niekas neklausia, ar jie kalbėjo tiesą“. (Adolfas Hitleris)

„Vieno žmogaus mirtis tragedija, o milijono - statistika. (Josifas V. Stalinas)

„Mes naikinsime savo branduolinį ginklą kartu su Amerika!“. (Borisas Jelcinas)

"Demokratija - labai bloga valstybės valdymo forma, bet niekas iki šiol neišrado geresnės". (V.Čerčilis)

“Jie nesiliauja galvoti, kaip padaryti kuo daugiau žalos Amerikai ir jos žmonėms…ir mes taip pat nesiliaujame". (Dž.Bušas, kalbėdamas apie JAV priešus)

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas